Özellikle kadınlar bazı bölgelerinde fazla kilolara sahip olabiliyorlar. Bu noktada bu fazlalıkları çok akıllı şekilde giyinerek kamuflaj etmek mümkün olabilir. Yani kiloları gizlemek kıyafetler ile gayet kolay. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için zayıf gösteren bazı kıyafet önerileri vermek istedik.

stil önerileri

stil önerileri

Doğru Giyinmenin Tüyoları

Sizde giyimine tarzına önem verenlerdenseniz verdiğimiz püf noktalarının mutlaka dikkate almalısınız. Ne yazık ki herkes fit bir vücuda sahip olamıyor. Bu nedenle vücudumuzda tanıyarak giyinmeli, göze hitap etmeyen yerleri kapatmalısınız.

zayıf gösteren kıyafetler

zayıf gösteren kıyafetler

İdeal bir vücuda sahip olmasanız bile en doğru parçaları kullanarak zayıf görünmenin gayet mümkün. Peki bu nasıl olur? Kıyafetlerde her zaman uzun, dikine çizgili olan desenleri tercih etmelisiniz. Yine bir diğer bir püf noktası ise farklı desenli üst ve alt parça tercih etmeniz olacak. Ve midi etekler…

 

Midi etekler fazlalık varsa kurtarıcınız olabilir. Hiç kuşkusuz ki zayıf gösteren renklerden en bilineni siyahtır. Baştan aşağı siyah giyinerek olduğumuzdan katbekat zayıf görünebilirsiniz.  Ayrıca biraz salaş tarzı tercih etmenizi de tavsiye ederiz.

5 Yorum

 1. Füruzan söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı heyecanla göz attım, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Moda bölümündeki makaleler favorim.

 2. Gizem söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci resim harika duruyor

 3. Çiçek söyledi:

  Yukarıdaki ikinci kombin örneğini arkadaşıma alsam diyorum. almalı mıyım arkadaşlar

 4. Beltun söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz bence

 5. Fahrünissa söyledi:

  Bolu’da paylaştığınız ürünlerin bulunabileceği yer neresi, bir sonraki cumartesi alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*