Her bayanın ayakkabı dolabı, her zaman bir ayakkabıya daha ihtiyaç duyar… Ne kadar çok çift ayakkabı olursa olsun, bayanların neredeyse tamamı her zaman yeni sezonda yepyeni ayakkabılar kullanmak isterler. Bunun için de bayan ayakkabıları markalarından yardım alınarak, yeni sezonda üretilen ayakkabılarda neler olduğu göz gezdirilerek yeni model ayakkabı tercihleri yapılabilir…

 2017 bayan ayakkabı modası

2017 bayan ayakkabı modası

Genelde bayanlar için bir tutku haline gelmiş olan ayakkabıların trend olduğu dönemlerde yeni modellere erişmek kolaydır. Stiliniz ve görünümünüz nasıl ise, bu yönde başarılı bir seçim yapabilir ve siz de birçok markanın ürün yelpazesinde bulunan birbirinden farklı modellere göz atabilirsiniz. Bu sayede en iyi markayı seçer ve estetik görünümünüzle her gün adımlarınızı dışarı rahatlıkla atabilirsiniz.

Marka Ayakkabı Mı Yoksa Trend Ayakkabı Mı?

Yaşanan karmaşalar içerisinde kendinizi bulabileceğiniz sorulardan biri de budur. Bayanların birçoğu ayakkabı alırken belli başlı markaların ayakkabı koleksiyonlarına göz atar. Bu sayede bayan ayakkabıları trend konusunda nabız tutan markalar, bayanların ne giyeceklerine yön verir.

 bayan ayakkabı

bayan ayakkabı

Fakat bazı kesimde ise trend olan ayakkabıların her bir markada ki modelleri incelenerek buna göre seçimler yaptıkları da doğrudur. Sizler ise çeşitli ayakkabı markalarından seçimlerinizi yaparken en önemli şey olan rahatlığı göz önünde bulundurun.

Rahat Ve Tarz Bir Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Gün içerisinde ayaklarınızın rahat etmesi ve ayaklarınızı sıkmayan bir ayakkabıya ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle de her şeyden önce ayakkabının rahat olması önemlidir. Ayağınıza vuran bir ayakkabı, ayağınızı yara yapar ve bu nedenle de sorun yaşamış olursunuz. İşte bu noktada seçiminizi yaparken rahatlığa da önem vermeniz gerekir.

 2017 ayakkabı modelleri

2017 ayakkabı modelleri

Rahatlık sonrası ise aranan ilk ve son özellikte tarz olmasıdır… Yeni sezon içerisinde giyebileceğiniz modellerden biri olup olmadığına göz atmanız gerekebilir. Bu konuda ne kadar iyi bir seçim yaparsanız, dolabınızda o kadar ışıl bir biçimde parlayan ayakkabı görürsünüz.

beyaz ayakkabı modelleri

beyaz ayakkabı modelleri

Biz kadınların en büyük tutkularından biri de ayakkabıdır. Dolabımıza her baktığımızda bir ayakkabıya daha ihtiyacımız olduğunu mutlaka görürüz.

topuklu ayakkabı modelleri

topuklu ayakkabı modelleri

kalın topuklu ayakkabılar

kalın topuklu ayakkabılar

siyah ayakkabı modelleri

siyah ayakkabı modelleri

bilekten bağcıklı ayakkabı modelleri

bilekten bağcıklı ayakkabı modelleri

platform topuklu ayakkabı modelleri

platform topuklu ayakkabı modelleri

topuklu ayakkabı modelleri

topuklu ayakkabı modelleri

5 Yorum

 1. Afitap söyledi:

  Yeni yılda alacaklar listeme bunları ekledim. Arkadaşım Afitap belki bana hediye bile alabilir.

 2. Çiler söyledi:

  Örnek Resimler harika kanımca

 3. Gamze söyledi:

  Makalenizdeki parçaların ağırlıkta spor giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Bu konuda sizlerin düşüncesi nedir?

 4. Gökçe söyledi:

  Ayakkabı ile ilgili çok fazla metin okudum fakat bu şekilde detaylısını ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 5. Gözde söyledi:

  Yazı İçeriğiniz muhteşem sanki

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*