İnsanlar elbiselerini ve kullandıkları ayakkabılarına mevsimsel özelliklere göre tercih ederler. Özellikle kış aylarında ayağın soğuktan ve yağıştan etkilenmemesi adına kadınlar ayak bileği üzerine ya da diz kapağı üzerine kadar olan çizme ayakkabıları tercih ederler. Gelişen piyasa ile birlikte her zevke ve yaş grubuna hitap edecek çizme modelleri, ayakkabı mağazalarında ya da online alışveriş sitelerinde uygun ödeme koşullarında ve geniş ürün seçeneği altında tüketicilerin beğenisine sunulur.

 2017 kışlık çizme modelleri

2017 kışlık çizme modelleri

Geniş satış ağına sahip çizme marka ve modelleri içerisinde tercih yapmak kuşkusuz zordur, ancak tercih yapılırken önce kalite düşünceleriniz içerisinde ilk sırada yer almalıdır. Çizme modelleri seçenek olarak bağcıklı, fermuarlı, sade ve tokalı şeklinde satılır.  Hemen her rengin bulunduğu sektörde ayak sağlığını koruyan modellerin tercih edilmesi ayak sağlığı için önemlidir. Kalitesiz ve sağlıksız çizmeler ayak sağlığını bozduğu gibi kullanım ömrü de oldukça azdır.

 bayan uzun çizme

bayan uzun çizme

Çizme Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 çizme modası

çizme modası

Çizme modelleri alırken kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken konulardan birisi de gardırobunuzdur. Gardırobunuzdaki elbiselere uyumluluk göstermesi açısında satın alacağınız çizme modellerin koyu renklerden olmasında yarar vardır.  Özellikle siyah ve kahverengi en çok tercih edilen çizme renkleri olmuştur.

 çizme modelleri

çizme modelleri

Bazı tüketiciler çizme modellerinde ağırlıklı olarak süet olarak tabir edilen modelleri tercih ederler. Süet malzeme olarak kullanımı ve bakımı çok zordur bu nedenle çizme modellerinde deri malzemeden yapılan ürünleri tercih etmek hem kullanım ömrü açısından hem de ayakkabı bakımı konusunda oldukça yararlıdır.

 yeni sezon çizme modelleri

yeni sezon çizme modelleri

yeni çizme tasarımları

yeni çizme tasarımları

diz üstü çizme

diz üstü çizme

çizmeler

çizmeler

ilkbahar yaz çizme kombinleri

ilkbahar yaz çizme kombinleri

çizme stilleri

çizme stilleri

6 Yorum

 1. Berçin söyledi:

  Yerli moda markalarının ürünlerini incelemeyi düşünüyor musunuz?

 2. Belemir söyledi:

  4 sayılı kombin güzel

 3. Çağla söyledi:

  ilkbaharda bu tasarımlar düğünde tercih edilebilir mi

 4. Güner söyledi:

  blogunuz tablet destekli mi

 5. Arya söyledi:

  İçerikteki sekizinci tasarımı teyzeme satın alacağım. sizin düşünceniz nedir

 6. Gamze söyledi:

  Güzel bir makale olmuş çok faydalı teşekkürler

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*