Sokak modası her daim değişken olup, farklı parçaların kullanılması ile renklenen oldukça popüler olan modadır. Bu sene sokak modası içinde tercih edilen Vinil diğer bir anlatım ile rugan parçalarının giyimde parladığı bir dönemi anlatıyor. Rugan parçaların genel olarak ayakkabılarda kullanılmasının yanı sıra etek, palto ve ceketlerde de görmemiz mümkün.

 vinil kumaş

vinil kumaş

Vinil Sokak Modasında Nasıl Bir Giyim Tarzı Yansıtılır?

Vinil sokak modasında kullanılacak olan rugan parçaların nasıl bir kombin içinde değerlendirilecek olması durumu oldukça önemlidir. Rugan kullanımında abartıya kaçmamak ve dengeyi yakalayacak kombin parçalarını kullanma en ideal kombinasyonu yakalamanızı sağlar.

 sokak modası

sokak modası

Vinil modasında rugan parçayı kombinasyonunuzun star parçası olarak bırakmanız gerekir. Star parçanızı belirledikten sonra diğer kombinlere sıra gelir. Rugan üst parçalarda kot pantolon kullanımı oldukça sık rastlanır. Bunun yanı sıra rugan parçanız ile ekose gömlek ya da pantolon da rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

 vinil kombinler

vinil kombinler

Rugan kullandığınız parçanız her hangi bir rugan pantolon ise üstünüze mat renklerin hâkim olduğu tonları seçmeniz gerekir. Siyah bir rugan pantolon üstüne açık gri bir tişört ya da gömlek kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra rugan pantolon üstüne gene mat tonda trençkot ile de birliktelik yakalanabilir.

 vinil modası

vinil modası

Tarzınıza uygun olarak değişiklik yaratacağınız vinil sokak modasında mont, palto ya da ceket gibi parçaları rugan seçmiş iseniz diğer tüm giyim parçalarınızın mat bir tonda ilerlemesi gerekir.

 vinil kombinleri

vinil kombinleri

kış sokak modası

kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

sonbahar kış sokak modası

vinil kışlık kıyafetler

vinil kışlık kıyafetler

kışlık vinil kıyafetler

kışlık vinil kıyafetler

sonbahar kış vinil kıyafetler

sonbahar kış vinil kıyafetler

5 Yorum

 1. Alisa söyledi:

  Yazınızdaki kıyafetlerin ağırlıkta sokak modasına uyanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

 2. Bedran söyledi:

  Sitenizdeki bilgileri belirli aralıklarla okuyorum. Samimi olmam gerekirse paylaştığınız tüm bilgiler özgüvenimi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 3. Çeşminaz söyledi:

  Yazıdaki özellikle üçüncü kombin harika olmuş

 4. Firdevs söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler harika kanımca

 5. Cangül söyledi:

  Bu resimler fevkalade, nerede satılıyor acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*