Zariflik denildiği zaman akla ilk gelen ayakkabılar sivri burunları ve ince yüksek topukları ile stiletto ayakkabılardır. Her bayanın gardırobunda mutlaka bulunması gereken bu ayakkabıları iş hayatınızda, günlük yaşantınızda, alışverişe giderken yani kısacası hayatınızın her alanında giyebilirsiniz. Stiletto giyerek asaleti ve şıklığı yakalamak istiyorsanız birtakım hususlara da dikkat etmelisiniz.

 stiletto ayakkabılar

stiletto ayakkabılar

İş Hayatında Stiletto Nasıl Giyilir?

İş hayatınızda stiletto ayakkabı giymek istiyorsanız, bu tür ayakkabılarınızı en iyi şekilde şık etekleriniz ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Üzerinize de blazer bir ceket ve bluz giyerseniz kusursuz bir imaj yaratmış olursunuz. Sweatshirt ya da kazaklar da mevsime göre bluzlarınızın üzerine giyebileceğiniz diğer alternatiflerdir.

 stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

Pantolon seçiminizin stiletto giyerken her zaman dar kesimli pantolonlardan yana olmalıdır. Bileğinizin hizasında biten dar kesimli pantolonlar hem sizin şıklığınızı hem de giymiş olduğunuz stiletto ayakkabının şıklığını en iyi şekilde yansıtabileceğiniz pantolonlardır. Daha bol kesimli ve İspanyol paçalı pantolonlar ile stiletto ayakkabı giymekten ise uzak durmalısınız. Stiletto fiyatları her bütçeye uygun olduğu için birkaç farklı model stiletto ayakkabı satın alarak bulunacağınız her ortama uygun bir stiletto ayakkabının da sahibi olabilirsiniz.

 stiletto ayakkabı modelleri

stiletto ayakkabı modelleri

Stiletto ve Elbise Uyumu Nasıl Olmalı?

 stiletto kombinleri

stiletto kombinleri

Elbise giymekten vazgeçemiyor ve daha özel günleriniz için stiletto giymeyi tercih ediyorsanız, mini elbiselerin tamamının stiletto ayakkabılar ile uyumlu olacağını bilmelisiniz. Giymiş olduğunuz şık ve mini elbisenizi yine şık bir çanta ile tamamladığınız zaman özel günlerinize uygun şekilde bir kombini başarılı şekilde yaratmış olursunuz. Stiletto fiyatları mağazalar arasında farklılıklar gösterdiği için satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanız da yararlı olacaktır.

 bayan stiletto ayakkabı

bayan stiletto ayakkabı

turkuaz stiletto modelleri

turkuaz stiletto modelleri

klasik stiletto

klasik stiletto

stiletto tasarımları

stiletto tasarımları

trend stiletto modelleri

trend stiletto modelleri

yeni stiletto ayakkabılar

yeni stiletto ayakkabılar

5 Yorum

 1. Kübra söyledi:

  Bu ürünleri Çanakkale civarında nereden bulabilirim?

 2. Benice söyledi:

  Ayakkabı içeriklerini çoğaltmayı düşünüyor musunuz?

 3. Berçin söyledi:

  Ağrı’da bu ürünlerin satış noktası neresi, gelecek pazar büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

 4. Belinda söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci kombin inanılmaz görünüyor

 5. Fatma söyledi:

  Bu modeller inanılmaz, nereden alınabilir

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*