Son birkaç sezondur özellikle kadın kıyafetlerini de birçok parçada dantel görülüyor. Gerek elbiselerde, gerek kazaklarda, gerek çoraplarda, gerekse pantolonlarda gördüğümüz dantel kesimler veya yamalar oldukça ön planda.

beyaz dantel elbise

beyaz dantel elbise

Yani her parçanın bir tarafında mutlaka ve mutlaka dantel görüyoruz. Eğer dantel yoksa boynunuza bir dantel parça sararak da numara yapabilirsiniz. Yani bu dantel modası oldukça yükselişte. Bu nedenle bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza dantel ile ilgili bazı püf noktalarından söz etmek istedik.

dantel abiye elbise

dantel abiye elbise

Dantelin Püf Noktaları

Dantel elbiseleri veya dantel parçaları her tarzda kombin edebilirsiniz. Günlük tarzda da kullanabileceğiniz danteller daha çok bluzların yakalarında veya alt kısımlarında kullanılıyor. Bu tarz bluzları bir kot ile birleştirebilirsiniz ve emin olun çok ilgi çeken bir tarz yakalarsınız.

dantelli elbise

dantelli elbise

Klasik bir kombin yapmak istersiniz kalem etek üzerine dantelli bir bluz tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Ve altına bir stiletto giyerseniz çok dikkat çekersiniz. Siz okuyucularımıza bir diğer tavsiyemiz de eğer aldığınız bir abiye de fazla bir dekolte olduğunu düşünüyorsanız bu dekolteyi küçük dantel bir parça yardımıyla kapatmanız olacak. Aynı zamanda bu sayede şık bir görünüm de yaratabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Fuldem söyledi:

  ilkbaharda bunlar mezuniyet programında abartı mı olur?

 2. Feyza söyledi:

  kahverengi renkler içerikler okumak isterim

 3. Abendam söyledi:

  Sitenizdeki moda yazılarının genelini heyecanla göz attım, çok başarılısınız. Özellikle Moda kategorisindeki yazılar favorim.

 4. Fulden söyledi:

  ilkbaharda bu tasarımlar eğlenceye giderken nasıl olur

 5. Güher söyledi:

  Makalenizdeki kıyafetlerin genellikle orta yaşlarda ki bayanlar için hoş olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*