Sokak modasında yeni trendlerden biri de İspanyol kol kesimi oldu. İspanyol paçanın geçmek bilmeyen modası bir yanda dursun, İspanyol kol da uzun süre trend unsurlardan biri olacağa benziyor. Giderek uzayan ve genişleyen kollar, oldukça şık, gösterişli ve cool görünümler yaratılmasına olanak sağlıyor.

ispanyol kol kesim

ispanyol kol kesim

Moda dünyasın bir süredir eskiye dönüş gözlerden kaçmıyor. Nostaljik izler taşıyan detaylardan biri de İspanyol kol oldu. İster bluz, ister gömlek, ister elbise, hatta kazak bile! Ne giymek isterseniz isteyin, mutlaka İspanyol kollusu karşınıza çıkacaktır. Oldukça hoş bir stil yaratan bu modeller, yaz aylarında hayatımıza girdi, sonbaharda iyiden iyiye kendisini hissettirdi ve kış sezonunu da popüler halde kapatacağa benziyor.

ispanyol kol modelleri

ispanyol kol modelleri

Açık söylemek gerekirse, kısa yoldan şıklık kazandıran bir detay. Gösterişli gözükmek istiyor, ama bunun için çabaladığınız apaçık ortada olmasın istiyorsanız, iste sizin için ideal bir seçenek!

ispanyol kol gömlek

ispanyol kol gömlek

İspanyol Kollu Gömlek Modelleri

ispanyol kol

ispanyol kol

İspanyol kollu elbise ve bluzlar kadar gömlekler de dikkatleri çekmeyi başardı. Genel olarak karşımıza çıkan seçenekler tamamen düz, sade ve tek renk gömlekler oldu. Ancak nakış işlemeleri olan seçenekler de etkileyici gözükmüyor değil. Kol yanları ve omuz kısımları nakışlarla bezeli İspanyol kol gömlekleri gördüğünüz anda satın alıp almamak için düşünerek zaman kaybetmeyin. Gardırobunuzda her zaman bir kurtarıcıya ihtiyacınız vardır. İşte onlardan biri de İspanyol kollu gömleğiniz olabilir. Beyaz ya da pudradan yana seçim yapmak çok daha kullanışlı bir gömleğe sahip olacağınız anlamına gelecektir.

bayan ispanyol kol

bayan ispanyol kol

ispanyol kollu bluz

ispanyol kollu bluz

ispanyol bluz

ispanyol bluz

ispanyol stil bluzlar

ispanyol stil bluzlar

ispanyol stil gömlekler

ispanyol stil gömlekler

6 Yorum

 1. Cannur söyledi:

  Siirt’de bu tür ürünler satan bir yer var mı bildiğiniz?

 2. Fazilet söyledi:

  Bitlis’de bu tür ürünler satan bir yer var mı bildiğiniz?

 3. Gülşen söyledi:

  Sitenizde Bayan Giyim kategorisini her gün takip ediyorum, çok başarılı.

 4. Fulden söyledi:

  Sokak Modasında Yeni Trend: İspanyol Kol yazınız için teşekkürler işime çok yaradı. Bu bahsettiğiniz modelleri Giresun’de nereden bulabilirim acaba?

 5. Açelya söyledi:

  Modacinim sitesinde en çok sevdiğim özellik her konu ile ilgili çok fazla örnek var. Tebrikler.

 6. Çağıl söyledi:

  Sitenizde çok fazla sayıda resim var, bu kadar fazla emek veriyor olmanız çok güzel.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*