Gün geçmiyor ki, moda yenilenip, kendini yeni ürünlerle şekillendirmeden kalsın. Bazı ürünler bir kaç sezona damga vururken bazıları sadece o sezona ait kalarak güncelliğini kaybediyor. Bu sezon bir çok ürünün tek başına trend hale geldiğini söylemek mümkün. Bazı ürünlerinde birbirleri ile iyi tamamlanıyor olmasından kaynaklı birlikte anılacağı gayet açık.

terlik

terlik

Sivri Burunlu Terlik Trendi

Yazın gelmesi ile birlikte ayakkabı modası da kendini iyiden iyiye hissettirir hale geldi. Yeni trend sivri burun terlikler. Ucu kapalı, çoğunlukla düz taban çeşitleri ile öne çıkan bu ürün, rahat giyim parçalarının önemli bir tamamlayıcısı haline geldi bile.

terlikler

terlikler

Maskulen bir havayı hedefleyen bu terlik, kendini bir kaç sezon önce hissettirmeye başlamıştı. Sokak modasının spor ama her daim şık olma düşüncesine bir kaç sezondur eşlik eden terlik modelleri, farklılaşan tasarımları ile kendinden bahsettiriyor.

terlik modeli

terlik modeli

En sık bol elbise ve yine sezonun dar kesimi andırmayan kot pantolonları ile tamamlanarak, farklı bir hava estirmeye devam edecek. Daha sert ve rahat kıyafetlerin tamamlayıcı olarak kendi akımını, moda alanında dolayısıyla kadınların gardırobunda hissettirecek.

5 Yorum

 1. Aykal söyledi:

  Moda konusunda birçok yazı inceledim ama böylesini ilk defa görmüş oldum.

 2. Anita söyledi:

  Blogunuzda olan yazıları sürekli inceliyorum. Cidden kaleme aldığınız her bilgi özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Amara söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Amasya civarında bulunabilir mi?

 4. Ceylin söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz sanki

 5. Gülbahar söyledi:

  İnceleme metninizdeki kombinlerin genel olarak orta yaşlardaki erkekler için yakışacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*