Özel bir gün olan 14 şubat artık yaklaşmaya başladı. Sevgilisi olanlar ne giyeceğini ya da  nasıl bir kombin yapacağını şimdiden düşünüyordur. Bu yazıda siz değerli okuyuculara bazı kombin öneriler vermek istedik. En azından o gün ne giyeceğiniz ile ilgili bir fikir edinebilirsiniz.

14 şubat kombini

14 şubat kombini

14 Şubat İçin Bazı Öneriler

Kesinlikle ilk söylemek istediğimiz şey abartıdan uzak cool ama şık bir kombin yapmanız olacak. Siyah bir bluz ile güzel bir kombin yapabilmeniz mümkün. Eğer severseniz siyah kırmızı kombin bugün için oldukça uygun olacaktır.  Kırmızı eteğiniz var ise bugün kullanabilirsiniz.

sevgililer günü kıyafetleri

sevgililer günü kıyafetleri

Kırmızı biliyorsunuz ki aşkı ve tutkuyu yansıtır. Bu nedenle sizlere kırmızı rengini dengeli bir şekilde kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Eğer hem spor hem şık olmak isteyenlerden iseniz siyah topuklu ayakkabı kullanın. Ayakkabı seçimizde eğer siyah renk tercih etti iseniz çantada aynı renk tercih edin.

sevgililer günü kombini

sevgililer günü kombini

Bu sayede bir ahenk yakalayın. Çanta seçimini çok büyük yapmayın. Bugün kokunuz ve saçlarınız ile ön plana çıkabilirsiniz. Dekolte isterseniz ya sadece baca ya da sadece yakada kullanın.

5 Yorum

 1. Güner söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları harika, nerede satılıyor acaba

 2. Bağdagül söyledi:

  Genel Moda ile ilgili bir hayli fazla inceleme inceleme altına aldım fakat böyle güzelini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 3. Cansın söyledi:

  Sitenizdeki paylaşımları sürekli inceliyorum. Açık olmak gerekirse yazdığınız her makale özgüven seviyemi artırıyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Günay söyledi:

  Bunlar çok güzel, satılıyor mu bunlar

 5. Besra söyledi:

  Yazınızdaki özellikle birinci model harika olmuş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*