Sarı renk ton olarak farklı olacak şekilde ceket, etek, pantolonu, fular, çanta, ayakkabı birçok parça da bulabileceğiniz bir renktir. Bu rengin kombinasyonları ise oldukça dikkat çekici ve oldukça iddialı olan kombini beraberinde getirir.

sarı

sarı

Kombinleme Nasıl Olur?

Sarı renk kombinlerinde siyah ve beyazın eşlik ettiği pötikare desen, tek renk siyah ya da beyaz, yeşil, pembe ve kahve tonları oldukça farklılaşan bir kombini oluşturur.

Siyah bir elbise ya da siyah üstü beyaz puanlı bir elbise üstüne alacağınız sarı bir ceket kıyafetinize farklılık katarken aynı zamanda siyah bir bluz ve pötikareli bir pantolon üstüne de bu ceketi kullanabilirsiniz. Yeşil kalem etek ya da dar bir elbise üstüne de alabileceğiniz bu ceketi birçok kombinde kullanmanız mümkün.

sarı kombin

sarı kombin

Sarı renk bluz ve kazaklarda gene aynı şekilde siyah beyaz puanlı, pötikareli ya da kazayağı desenli bir pantolon üstünde tamamlayıcı olabilir.

Sarı bir fular, çanta ve ayakkabı da gene kurtarıcı ve oldukça iddialı bir kombin tamamlayıcı olarak mutlaka gardırobunuzda olması gereken parçalardır.

Etiketler: ,

5 Yorum

 1. Gökben söyledi:

  Bu ürünleri Çanakkale civarında bulabilir miyim?

 2. Ferda söyledi:

  Moda Trendleri ile ilgili baya bi makale analiz ettim ama böylesine bilgi dolu yazıyı ilk kez görmüş oldum.

 3. Gönül söyledi:

  Bu modeller bir efsane, satılıyor mu bunlar

 4. Figen söyledi:

  Yazıdaki özellikle dördüncü kombin harika olmuş

 5. Berceste söyledi:

  Sitenizdeki makaleleri düzenli olarak takip ediyorum. Gerçekten paylaştığınız her bilgi özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*