Piyasada şu anda kaliteli bir markanın maskarasını bulmak 30 TL ve daha üstü rakamlarda seyrediyor. Sağlıklı bir şekilde kullanamayacağımız bir maskara almak daha ucuza gelmiş olacağı halde kirpiklerimizin dökülmesine kadar büyük sorunlara yol açabilir.

Pastel Express Volume Length Mascara

Pastel Express volume length maskara içindeki yoğun yapısında bulunan özel formülüyle gözlerinizde çarpıcı bakışlar elde etmenizi sağladigi gibi renk tonu siyahın en yoğun tonlarından oldugundan gözlerinizde buğulu bir bakış yaratmaya da yarıyacak.

Pastel-Express-Volume-Length-rimel

Adından da belli olduğu gibi kirpiklerin sadece uzamasına değil ayrıca hacim ve doygunluk sağlamasına bununla birlikte bakışlara derin bir anlam katmayada yardımcı olur. Makyaj çantalarımızdan eksik olmayan yegane ürünlerdendir maskara. Pastel sayesinde 9. 90 TL gibi uygun bir fiyata Pastel Express Volume‘ü makyaj çantanıza atabilirisiniz.

Dış yapısı ve imajıyla da bakanları kendine baktıran bir tasarım uygulanmış.  Ayrıca fırçasının tasarımına gelecek olursak ince ama önemli olan bir ayrıntı da maskaranın fırçasının yapısının göz kavisi şeklinde olmasıdır. Bence kesinlikle bir Pastel edinin.

5 Yorum

 1. ilknur söyledi:

  ya bn bu urunu nerde bulabılırım antalyada bır magzası varmı acaba bana acele yardımcı olursanız sevınırım

 2. Moda Cini söyledi:

  Merhaba Ilknur, Antalya’da suradan alabilirsin diyemiyecegim ancak buyuk kozmetik magazalarinda Pastel Express Volume Length Maskara’yi kolaylikla bulabilirsin sanirim. Gezmek eger biraz zor ise internetten alisveris ile de bu urune sahip olabilirsin 😉

 3. Ceyla söyledi:

  Bu ürünleri Aksaray civarında nereden bulabilirim?

 4. Tülay söyledi:

  Bu modeller fevkalade, nereden alınabilir

 5. Anise söyledi:

  İnternet siteniz mobil destekli mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*