Her zaman hoş tasarımlı yapısı ve bayanların kendilerine olan güveni ikiye katlayan yapısı ile Lancome tercihen ön planda bulunmakta. Lancome üretmiş olduğu kolayca titreşim yapısı sayesinde kirpiği rahatça kavrayan yapılı Lancome Oscillation Mascara ile yine en çok satanlar listesine yerleşmiş konumda.

Lancome Oscillation Rimel

Lancome Oscillation Mascara ayrıca tembel bayanlara da kolaylık sağlayan yapıdadır. Göz makyajınızın çekici ve profesyonel oduğunu sağlamak için profesyonellere gitmenize hiç gerek yok. Rimel üzerinde bulunan düğmeye bastığınız ve yönlendirdiğiniz şekilde tek başına kirpiklerinize profesyonel bir hava katmaktadır.

Uygulama sürerken tuşa sürekli basmanız gerekmektedir. Lancome Oscillation Maskara özel fırçası sayesinde dengeli ve titreşim yapısı sabit bulaştırmıyacak şekilde tasarlanmıştır. Kirpiklerin üzerine kolayca uygulanabilen akışkan yapıdadır. Tamamen bayanların arzuladığı özellikleri içermekte ve son deree dolgunluk sağlayan her zaman için uzun görünümlü kullanışlı yapıya sahiptir. Kıvrımlı düzeye oluşan kirpikler sayesinde etkileyici konuşma çerçevesine dahil olabilmekte ve kusursuz gözlerinizin ön plana çıkması ile belirgin anlamlı bakışlara sahip olacaksınız.

5 Yorum

 1. Benli söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Adana civarında satan yer var mı

 2. Güneş söyledi:

  İnceleme metninizdeki parçaların daha çok sokak modasına uyanlar için yakışacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 3. Güldeste söyledi:

  2 sayılı görsel iyi

 4. Çimen söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini baştan sona inceledim, sizi takdir ediyorum. Özellikle Makyaj bölümündeki makaleler favorim.

 5. Çağla söyledi:

  Yazınızdaki özellikle beşinci model süper olmuş

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*