Göz bölgemizin bakımı her bölgemizde olduğu gibi çok önemlidir. Gözlerimizdeki unsurların yani kaş, kirpik, göz altı gibi unsurların bakımı ve görünüşü zaten göz bölgemizi ortaya çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Lancome markası sayesinde kirpiklerimizdeki yoğunluğu Lancome Hypnose Precious Cells Mascara adlı kozmetik ürünü ile kusursuz yerine getirebilmekteyiz.

Lancome Hypnose Precious Cells

Lancome Hypnose Precious Cells Rimel adlı ürün ile kirpiklerimiz tamamen dökülme etkisinden arınmaktadır. Ayrıca kan dolaşımınıda katkı sağlayarak kan dolaşımının hızlanmasına sebebiyet vermekte ve bu sayede kirpiklerin beslenmesini sağlamaktadır. Sürekli kullanım süresi 28 gündür. 28 gün sonunda istediğiniz düzeyde ideal ve hacim kazanmış kirpiklere Lancome Hypnose Precious Cells Mascara ile ulaşabilirsiniz.

4 köşeli yapıya sahip olması nedeniyle kolayca ayrılmış ve belirgin hoşnutluğa sahip olabilmektesiniz. Her zaman için kullanabilmekte olduğunuzdan dolayı günlük kullanımınızda kirpikleri karşı etki ve çevresel etkilere karşıda korumakta görevlidir. Kullanacağınız Lancome Hypnose Precious Cells Mascara ürüne ek olarak ışıltı katmak istiyorsanız öncesinde bir far yardımıyla bunu sağlayabilirsiniz. Temizlenmiş göz bölgesinde uygulamakta daha çok fayda vardır.

5 Yorum

 1. Esma söyledi:

  Bunlar fevkalade, nereden alabiliriz

 2. Aysar söyledi:

  Bu Kombinler harika bence

 3. Açela söyledi:

  yeşil çeşitler alakalı yazılar görmek istiyorum

 4. Berçin söyledi:

  Bu Kombinler harika sanki

 5. Fuldem söyledi:

  Lancome Hypnose Precious Cells yazınızı en baştan son cümleye kadar şaşkınlıkla okudum, süpersiniz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*