Lancome markalı parfüm üretici firması bayanlara özgü ürüneriyle satış konumunda en çok satılan hypnose edp spr parfümünü çıkardı. Lancome Hypnose Parfüm şişesiyle sadeliği simgelemekte.

Hypnose, koku ailesi olarak oryantal ve sıcaklıktan gelen koku yapısına sahiptir. İçeriğinde arzu çiçeği ve ayçiçeği bitkilerini içermektedir. Son derece ferahlık verici bir formül yapısı bulunan parfüm oldukça tercih edilen parfümdür.

Lancome Hypnose Bayan Parfüm

Hypnose parfüm bayanlar tarafından oldukça kullanılmaktadır. Her zaman sıcak yaza aylarında bedenimizi ferahlatacak bir kokuya sahip olmak istemekteyiz bunun için hypnose doğru seçim.

Koku bakımından kişiyi daraltmayacak şekilde hafif bir koku yapısına sahiptir. Kimi parfümler sıkıldığı ortamda çok ağır koku yayarak hem kişiye hem de etrafta ki kişilere rahatsızlık verici bir durum oluşturmaktadır. Böyle bir durum içine girmemek için rahatlatıcı ve ferahlatıcı kokular içeren parfümler kullanmalıyız. Parfümleri yerine göre ağır ve ya yerine göre hafif kokulu tercih etmeliyiz.

5 Yorum

 1. Adile söyledi:

  Moda yazılarınızı okurken eklediğiniz resimlere göz atmak yazılarınızı daha da keyifli hale getiriyor.

 2. Gülen söyledi:

  4 numaralı stil kusursuz

 3. Amara söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları inanılmaz, nereden alabiliriz

 4. Fulya söyledi:

  5 numaralı model muhteşem

 5. Güldeste söyledi:

  Yazınızdaki tasarımların genellikle orta yaşlarda ki bayanlar için güzel olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*