Özellikle ergenlik öncesi ve daha sonraki dönemleri de kapsayan zamanlarda birçok kadın kapatıcı, fondöten, pudra gibi makyaj malzemelerine ihtiyaç duyar. Bu gerek daha güzel görünmek gerekse de pürüzsüz bir yüze sahip olmak amacıyla her kadının başvurduğu bir yöntemdir.Her ne kadar bu amaçlar için kapatıcılara ihtiyaç duysak da aslında bazıları için durum daha farklı olabilir. Ergenliğin getirdiği ve bazıları için daha sonraki dönemlere de yansıdığı sivilce düşmanının bir süreliğine gözükmemesi için bazı kadınlar kapatıcıları adeta günlük yaşamlarının bir parçası getiriyorlar.

fondöten

Her ne kadar yüzde 100 bir etki göstermese de bir süreliğine kadınları motive edebilen bu kapatıcılar ve fondötenlerin seçiminde de sağlık için belli bir kriterlere göre seçim yapmak gerekiyor. Makyaj malzemelerin arasında “Concealer” markasının yeri her zaman ayrı olmuştur ve böyle olmaya da devam ediyor. İster yorgun ister solgun olun size sayacağımız birtakım marka ve materyaldeki kapatıcı ve fondötenler pratik halleriyle sizi ve cildinizi adeta şımartacak… Yüzünüzdeki ve cildinizdeki birçok kusurlar bu kapatıcılar sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Cildiniz ve yüzünüz için her zaman bilinen ve kaliteli markaların ürünlerini seçmeye dikkat edin.

fondötenler

“Concealer” Serisinden Şaşmayın!

Her zaman ten renginizden iki açık tondaki kapatıcıları tercih edin. Bu açık tonlar sizin cildiniz ve teniniz için en uygun olan renklerdir. Eğer açık gelirse yapay bir görüntü elde edebilirsiniz. Hemen bir koyu tonu tercih ederek aradaki farkı kapatabilirsiniz.

Clinique All About Eyes Concealer, Kryolan Brush On Concealer, Essence Cover Stick, YSL Tıuche Eclat, Lancome gibi markalar her zaman yüzünüz için tercih edebileceğiniz markalar arasında…

5 Yorum

 1. Aykal söyledi:

  sarı çeşitler alakalı postlar okumak istemekteyim

 2. Benli söyledi:

  2 sayılı görsel kusursuz

 3. Gonca söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Sinop civarında butik olarak tasarlayan var mı

 4. Berçin söyledi:

  İnceleme metninizdeki tasarımların daha çok koyu renklerde giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 5. Berinay söyledi:

  5 numaralı tarz iyi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*