Ayakkabı modası her yıl değişiyor. Kışlık ayakkabı modelleri 2017 yılında ayaklarına güvenen kadınları mutlu edeceğe benzemekte.Özellikle renkli süetleri seven kadınlar bu yılın en mutlu kadınları olabilir. Tüm kadınların beğenip kullanması mümkün olmasa da metal platformlu süetler ve neon renkteki süetler iddialı ve uçarı kadınları iddialı partilerde giyebileceği tarzda ayakkabılar olarak dikkat çekiyor.

 

2017 kışlık ayakkabı

2017 kışlık ayakkabı

kışlık bayan ayakkabı

kışlık bayan ayakkabı

2017 bayan bot

2017 bayan bot

kadife bot

kadife bot

 

Düz süetler ise bu yıl özellikle ofis sonrası partilerin vazgeçilmezi olacak. 2017 kışlık ayakkabı modelleri arasında kadınları en çok şaşırtanlardan biri ise topuklu loaferler oldu.

Gençlerin eski bulup kullanmadığı loaferler orta yaşlı kadınlar için düz makosenlerden çok daha etkileyici bir görüntü sergiliyor. Topuklu loaferler özellikle ciddi ofis toplantılarının vazgeçilmezi olacak.

 

2017 kışlık bot modeli

2017 kışlık bot modeli

2017 erkek bot

2017 erkek bot

yeni sezon erkek bot

yeni sezon erkek bot

 

Uzun parti gecelerinin sonunu topuklu ayakkabı ile getirmek istemeyenler çantasına fiyonklu babetler atabilir. Çizgileri yenilenen fiyonklu babetler şık kıyafetlerinizin altında sırıtmayacak hale getirildi.

Günlük ayakkabı olarak ise 2017 yılı bağcıklı makosenlerin yılı olacak. Hayat temposunda sizi sıkmayacak bağcıklı makosenler Dolce& Gabbana gibi markalar tarafından da üretildi.

 

kışlık erkek ayakkabı

kışlık erkek ayakkabı

trend erkek bot

trend erkek bot

erkek deri bot

erkek deri bot

6 Yorum

 1. Çimen söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu heyecanla göz attım, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Ayakkabı bölümündeki makaleler favorim.

 2. Engin söyledi:

  Sadece resimden ibaret mi bu sayfa. Ürün detayları ve fiyat konusu meşhul

 3. Afra söyledi:

  blogunuz telefon uyumlu mu

 4. Savaş söyledi:

  Bu ayakkabıları nereden TEM’in edebiliriz

 5. Anar söyledi:

  Yukardaki tasarımlar harika, nereden alabiliriz

 6. Berçin söyledi:

  siteniz akıllı telefon uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*