Kışın soğuk günleri içindeyken birçok bayanın gardırobunda bulunan botlar ortalara çıktı. Peki çeşit çeşit, model model botlar arasından kısa botları nasıl kombinleyebiliriz? Birçok kişinin tercih ettiği kısa botlar arklı modelleri ile kadınların ilgisini çekiyor. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için kısa botların nasıl kombinleneceğini anlatmak istedik.

kısa bot kombinleri

kısa bot kombinleri

Kısa Bot İle İlgili Tüyolar

2017 kışında da trend olan bot modeli bootieler yine vazgeçilmezler arasında olacak gibi görünüyor. Bilekte biten botlar ne gibi kıyafetlerle giyilir açıklıyoruz. Bir diğer ismi bootie olan kısa botlar boyu kısa gösterme gibi bir risk içeriyor.

kısa bot modası

kısa bot modası

O yüzden girerken mutlaka ve mutlaka dikkat etmemiz gerekir.İşte bacak boyunuzu kesmemesi için taytlar ile kısa bot tercih edebilirsiniz. Veyahut bilek hizasında vücuda yapışan pantolonlarla da giyilebilir.

kısa bot modelleri

kısa bot modelleri

Bacak boyunuz normalden kısa ise tayt renginde bir çorap giyin ve üzerine kısa botu geçirin. Yani teninizin aradan görünmesine mutlaka engel olmalısınız. Eğer isterseniz tozluk veya bot üstünden çıkan uzun çoraplarla da kullanabilirsiniz. Daha çok tozlukları uzun bacaklı kişilerin giymesini öneriyoruz.

5 Yorum

 1. Adel söyledi:

  sıcakta bu tasarımlar özel bir etkinlikte giyilir mi

 2. Ceyla söyledi:

  Kocaeli’da bu kombinlerin satıldığı yer neresi, bir sonraki çarşamba büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 3. Fatma söyledi:

  Kadın Ayakkabı Modelleri hususunda bir hayli fazla post inceledim fakat böyle güzelini ilk kez gördüm.

 4. Gülşen söyledi:

  kışın bu tasarımlar mezuniyet programında giyilir mi

 5. Gonca söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu baştan sona inceledim, çok başarılısınız. Özellikle Kadın Ayakkabı Modelleri bölümündeki makaleler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*