Bu sene oldukça moda olan kumaşlardan bir tanesi de kuşkusuz ki sizlerin de takdir edeceği gibi kadife kumaştır. Özellikle abiye şık elbiselerde tercih edilen kadife tekrar moda oldu diyebiliriz. Kadife kadına oldukça çekici ve ağır bir hava katan bir kumaş.

kadife elbise

kadife elbise

Gerek tek parça kadife bluzlar gerek ise elbiseleri ile bu sene birçok bayan gardırobuna ekledi. Peki kadife nasıl giyilir? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için kadife kumaş konusunda bazı bilgiler ve öneriler vermek istedik.

kadife kıyafetler

kadife kıyafetler

Kadife Kumaş Modası

Bu kumaş özellikle gece kıyafetlerinde tercih ediliyor. Ama günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Mesela kadife pantalon ya da taytlar hem sizi bu soğuk günlerde sıcak tutar hem de şıklaştırır.ayrıca son trendlerden biri de kadife çamaşırlar. Eğer severseniz size de önerebiliriz.

kadife modası

kadife modası

Kadife kumaş tercih edecek iseniz size bazı renk önerilerimiz olacak. Zümrüt yeşili, bordo veya lacivert bu renkler arasında. Bu renkler kadifeyi  en çok gösterenler arasında yer alıyor. Biraz cesaret isteyen bir kumaş ama size de yakışacaktır, emin olun.

5 Yorum

 1. Açela söyledi:

  kırmızı kombinler içerikler okumak istiyorum

 2. Gülnaz söyledi:

  Makalenizdeki modellerin genellikle gençler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizce?

 3. Gülçin söyledi:

  Bu ürünleri Muğla civarında bulunabilir mi?

 4. Berva söyledi:

  Yukardaki tasarımlar fevkalade, nerede satılıyor acaba

 5. Ceyda söyledi:

  İnceleme metninizdeki modellerin genel olarak klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*