Park Bravo Gurubu’na dahil olan Nine West, La’Senza, Enzo markalarının haricinde bir diğer markada “Inglot”. Inglot oldukça çok renk seçeneğine sahip, her ten rengine ve her sezona göre farklı renklerin bulunduğu bir renk yelpazesini içinde barındıran makyaj ürünleri markası. Dolayısıyla da bayanların vazgeçilmezi =)

İnglot Makyaj Ürünleri

Inglot’un bayanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ürettiği ürünlerinden en dikkat çeken ve en çok talep edilenleri ise göz farları. Yüksek teknolojinin ürünü yeni formülü ile üretilen Inglot Tekli Göz Farları, Sonbahar – Kış sezonunda farklı ışıltılarda 150 renk seçeneği sunuyor. Bronz, koyu kahve ve karamel tonlarının ön plana çıktığı bu sezonda buğulu göz makyajlarınızı bu farlar yardımıyla yapabilirsiniz. Göz farlarının en güzel yanı ise kesinlikle göz kapağınızda birikme yapmaması. Göz makyajınızda size yardımcı olacak bir diğer ürün ise yeni Inglot metal göz kalemleri. Bu göz kalemlerinin özel yapısı ve süngerimsi aplikatörü ile sayesinde de yine buğulu göz makyajına kolayca sahip olabilirsiniz.

inglot kozmetik

Inglot’un size sunduğu bir değer ayrıcalık ise; makyaj paletinizi kendi seçtiğiniz ürünlerle kendi zevkinize göre yapabilmeniz. Oldukça şık olan bu paletin tabanında bulunan ince mıknatıs sayesinde farların düşmesi engellenmiş. Sadece seçtiğiniz farları değil allıkları da bu paletin içine yerleştirebilirsiniz. Çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu paletin için de yer alan ayna sayesinde ise istediğiniz her an makyajınızı tazeleyip kendinizi yeniden doğmuş gibi mutlu hissedebilirsiniz!

 • Metal göz kalemi koleksiyonu
 • Göz çevresi bazı
 • Rimel (Hacimli ve suya dayanıklı)
 • Kirpikler
 • Kaş kalemi
 • Sıvı ve simli göz kalemi
 • Göz farları ( AMC Saf Pigment göz farı, parlak göz farı)

5 Yorum

 1. dilan söyledi:

  kırmızı farlara bayıldım

 2. Gökçe söyledi:

  siteniz akıllı telefon uyumlu mu

 3. Arya söyledi:

  İçerikteki özellikle beşinci model inanılmaz olmuş

 4. Adile söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler harika bence

 5. Ayren söyledi:

  Yazınızdaki kombinlerin ağırlıkta gençler için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*