Öncelikle iç çamaşırları alınırken kalitesine dikkat edilmelidir. Hassas tenlere zarar vermeyecek ipek iç çamaşırları olabildiğince tercih edilmelidir. İç çamaşırlarının bedenleri de oldukça önemlidir. Eğer normalden küçük olursa gün boyu sıkar ve rahatsızlık hissi verir. Eğer normalden büyük olursa yürürken toplanır ve bu durum da sürekli düzeltme ihtiyacını beraberinde getirir.

 

kırmızı iç çamaşırı

kırmızı iç çamaşırı

mor iç çamaşırı

mor iç çamaşırı

iç çamaşırı modelleri

iç çamaşırı modelleri

dantelli iç çamaşırı

dantelli iç çamaşırı

iç çamaşırı alırken dikkat edilmesi gerekenler

iç çamaşırı alırken dikkat edilmesi gerekenler

 

Fakat toplum içerisinde bunu yapmak oldukça zor olacaktır. Bu yüzden bedene göre iç çamaşırı alınmalı ve alınan iç çamaşırı tam olmalıdır. Böylece kişi gün boyu rahatsızlık duymayan huzurlu biçimde günün geçirebilir.G-stringleri birçok kadın giymekten kaçınsa da alışıldığında oldukça rahat bir iç çamaşırı haline gelmektedir. Bir kere alıştıktan sonra normal iç çamaşırları garip gelmeye başlayacaktır.

İç Çamaşırlarının Rengi Önemli Mi?

Alınan iç çamaşırlarının rengi oldukça önemlidir. Genelde açık renkte kıyafetler giyiliyorsa koyu renkte iç çamaşırları almak gereksiz olacaktır.

 

saten iç çamaşırı

saten iç çamaşırı

pamuklu iç çamaşırı

pamuklu iç çamaşırı

bayan iç çamaşırı

bayan iç çamaşırı

beyaz iç çamaşırı

beyaz iç çamaşırı

pamuklu çamaşır

pamuklu çamaşır

 

Aslında temel olarak ten rengine uyumlu çamaşırlar alınmalıdır. Örneğin beyaz bir pantolonun altına beyaz renkte iç çamaşırı hoş durmazken ten renginde bir iç çamaşırı daha doğal durmaktadır.

5 Yorum

 1. Berçin söyledi:

  2 numaralı fotoğraf güzel

 2. Fulya söyledi:

  Sitenizdeki söylediklerinizi belirli aralıklarla özümsüyorum. Samimiyetle söylüyorum paylaştığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 3. Cilvenaz söyledi:

  Yazınızdaki altıncı görseli halama satın alacağım. siz olsanız onu alır mıydınız

 4. Adile söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları bir efsane, satılıyor mu bunlar

 5. Ağça söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki yazıların çoğunu baştan sona inceledim, sizi takdir ediyorum. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*