Hint kıyafetleri, dünyanın her yerinde bulacağınız en zarif ve karmaşık kıyafetlerden biridir. Giyilen giysiler normalde boncuklar ve pullarla süslenir ve bunlar da işlenir. Bu, bu giysilerin güzelliğini ortaya çıkarır. Hint kıyafeti, salwar kameez, lehenga, saree, vs.’den oluşur. Bu güzel elbiselerden her biri Hintli kız veya kadınlar için mükemmeldir. Bunlardan bazılarını da kendi seçimlerinizde yapın ve bunlarda ne kadar güzel görüneceğinizi görün. Hint kıyafet sahnesi şimdi moda endüstrisinde büyük trendler yaratıyor. Bu yüzden burada listelediğimiz ve en iyisini seçtiğimiz muhteşem Hint kıyafetlerine bakın.

En Güzel Hint Kadın Elbiseleri 2019

1. Tek Parça Hint Elbise

Bu Hint elbisesi eğrilerinizi iyi vurgulayan klasik bir parça. Uzun kollu elbise saten malzemeden üretilmiştir ve zengin brokar işi ile işlenmiştir. Elbise özel günler ve işlevler için idealdir. Nakış işi elbisenin alt kısmına daha fazla odaklanır ve bu da giysinin dramasına ve karakterine katkıda bulunur.

2. Dantel Salwar Kameez

Tüm kadınlar tarafından giyilen bu göz alıcı dantel Hint geleneksel elbisesine bakın. Salwar kameez, akan malzemeden yapılmış bir üst ve alt settir. Buranın üst yarısı dantelden yapılmış ve alt kısmı pantolon tarzı bir giysidir. Ayrıca bir dupatta ile tamamlayabilirsiniz.

3. Desenli Elbiseler

Salwar kameez’in bir başka tarzı alevlenen bir kameez olan Anarkalı. Set zengin ipek malzemeden üretilmiştir ve bu özel fonksiyonlar için mükemmeldir. Bu, Hint gelinlik koleksiyonunuzun bir parçası olabilir. Bu ipek topluluğu, ışıltılı ve şık görünmesini sağladığından harika. Popüler dupatta bölgesel dokuma teknikleriyle de geleneksel.

4. Kırmızı Gelinlikler

Gelin giyilmesinden sonra en çok arananlardan biri gelinlere çarpıcı görünen lehenga setidir. Bu son Hint elbise moda sektöründe oldukça geri dönüş yaptı. Artık kızların çoğu lehenga setinde gösteriş yapmak istiyor. Bu set iç baskılı etek ve üst kısım ve üstte işlemeli ceket tarzı giysilerden oluşuyor.

5. Patchwork Stili Elbiseler

Özel gününüz için bu çarpıcı Hint tasarımcı elbisesini seçin ve başınızı döndürün. Patchwork Anarkali setinin elbiseye dikilmiş büyük çiçekleri var. Omuz kayışları da bu patchwork çiçeklerle yapılır. Bu elbiseyi birbirinden ayırır. Renk için bu koyu mavi gibi koyu tonları seçin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*