2019 gelinin hepsini çağırıyor! Dünyanın en iyi ve en parlak gelin tasarımcıları 2019 gelinlik koleksiyonunu çıkardılar .

Romantik gelin stiline sadık olarak koleksiyonlar, prenses elbiseleri , balık kuyruğu elbiseleri , askısız , dantel , klasik stilleri ve daha fazlasını içeren tüm klasik stillere sahip . Ancak gelin için eşsiz ve modaya uygun bir şeyler arayan gelin için gözlerimizi çeken birkaç göze çarpan stil vardı.

Basit ve klasik

Yıllarca süren büyük hacimlerden, büyük nakış işlemelerinden ve bol miktarda bling’den sonra aniden en basit elbiseler en modern ve şık olanı hissederler. Meghan Markle , özel, süslemesiz bir Givenchy elbisesi seçtiğini de doğruladı. O zamandan beri, birçok tasarımcının hem zamansız hem de modern görünen sade ve klasik gelinliklere uyduğunu gördük .

Savannah Miller Güz 2019

Catherine Deane 2019

Maggie Sottero İlkbahar 2019

Boyundan bağlı bluz gelinlik

Kraliyet düğünü tarafından etkilenen diğer bir stil, boyuna yakalı gelinliklerin yükselişidir . Gittikçe daha fazla tasarımcı, popüler omuz dışı ve askısız gelinliklere kıyasla daha şık, sofistike ve daha cilalı ve büyütülmüş hissi boyundan boya stilleri yaratıyor.

Mavi Gelinlik Modelleri 2019

Prenses balo elbiseleri 2019 koleksiyonları için inanılmaz derecede popülerdir, ancak pek çok tasarımcının zihninde görünen prenses (tabii ki Meghan Markle dışında !) Külkedisi idi. Mavinin yumuşak tonları, Vera Wang’daki tatlı stillerden Leanne Marshall’daki ombré mavisine kadar bir dizi gösteride kırpıldı. Daha renkli gelinliklere bakın . İşte merak ettiğiniz mavi gelinlik modelleri 2019 görselleri…

Metalik Gelinlikler

Beyazdan daha parlak ancak bir renk kadar maceracı değil, metalik gelinlikler 2019 gelinlik koleksiyonunda popüler ve göz alıcı bir seçenek. Işıltılı gölgeler, Champagne’den Rose Gold’a kadar uzanırken, çoğu tasarımcı için tercih edilen metalik olduğu kanıtlanan gümüşdü.

Pelerinli 2019 Gelinlik Modelleri

Düğün pelerini kim sevmez ki! 2019 için, maruz kalan omuzlar için romantik bir ekran görevi görerek daha kısaldıklarını ve daha dik olduklarını görüyoruz. Askısız veya omuzsuz gelinliklerle birlikte çalışan ve her yerinden görünüm kadınsı ve tuhaf; Orada boho gelinler için mükemmel.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*