Yağlı ciltler makyaj yaparken zorlanır. Gün içinde makyajın kalıcı olmaması ve sürekli parlayan bir cilt görünümü sürekli makyaj tazelemeyi ve cilt temizliği gerektirebilir. Bu ve benzeri sorunlar için GIVENCHY tarafından tasarlanan Hydra Sparkling Mat Fluid ile yağlı cildin olumsuz etkileri ortadan kalkar.

Givenchy Hydra Sparkling Mat Fluid Arındırıcı

Givenchy Hydra Sparkling sahip olduğu özel formül ile cildin yağlı görünümünü engelliyor. Ürünün verdiği mat görüntü donuk ve cansız bir cilt gibi değil. Aşırı donuk ve kuru gibi görünen yüz ve çevresi, cildin sağlıksız izlenimini verir. Hydra Sparkling Mat Fluid cildi matlaştırıyor fakat bu etkiyi cildi aydınlatarak matlığın yumuşamasını sağlayarak yapıyor.

Aynı zamanda gözenekleri sıkılaştıran ve kolojen etkiyi yumuşatan Hydra Sparkling birden fazla amaca hitap edebilir. Givenchy Hydra Sparkling Mat Fluid Arındırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle yüzde aydınlık ve doğal bir görüntü sağlar.

5 Yorum

 1. Arya söyledi:

  Bu örnekler müthiş, nereden alabiliriz

 2. Anka söyledi:

  Bu tasarımlar süper bence

 3. Almila söyledi:

  3 numaralı fotoğraf kusursuz

 4. Gaye söyledi:

  Karaman’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satış noktası neresi, önümüzdeki çarşamba büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 5. Anise söyledi:

  Paylaştığınız tasarımları Kocaeli civarında butik satışını yapan yer var mı?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*