Etekler, erkeklere kaptırılmayan yegâne kıyafetlerden birisi olarak bilinir, öyle de. Diğeri de zaten topuklu ayakkabılardır. 2017 de gerçekten eteklerde büyük bir indirim söz konusu diyebiliriz, etek modellerinin fiyatları neredeyse %70lerde bir indirimi gördü.

2017 de genel olarak çiçekli, böcekli etekler hemen hemen her markada dikkatimizi çekiyor, bunun bu sene moda olduğunu buradan anlayabiliriz. Etek modellerinde gerçekten renkler cıvıl cıvıl görünüyor.

 

pileli midi boy etek

pileli midi boy etek

pileli kısa etek

pileli kısa etek

kalem etek

kalem etek

uzun etek

uzun etek

2017 kışlık etek

2017 kışlık etek

 

Eğer sizde renkli ve cıvıl cıvıl giyinmesini seviyorsanız Topshop’un ürünleri tam size göre diyebiliriz. Genel olarak neredeyse her eteği işlemeli ve rengârenk olarak dikkatimizi çekiyor, bu sayede çok müşteri çekeceği belli zaten.

Bunun dışında işlemeli olarak klasik eteklerinde bile dikkatleri üzerine toplayabilecek nitelikte etek modelleri üretiyor, gerçekten. Klasik etekleri bile işleyerek uçlarını ayrı bir kıvama sokuyor ve klasik tarzı kendi tarzından tamamıyla dışarı çıkararak farklı bir hava yakalıyor.

 

2017 etek modelleri

2017 etek modelleri

uzun deri etek

uzun deri etek

sonbahar etek modası

sonbahar etek modası

kışlık kalem etek

kışlık kalem etek

yazlık uzun etek

yazlık uzun etek

 

Fırfırlı olarak bildiğimiz etek modelleri eskiden, yani 80lerde mevcuttu.

O zamanın en meşhur etekleri diyebilirdik, şimdi ki Converse ayakkabı gibi bir trend olmuştu o zamanlarda da. 80lerden sonra günümüze az-az değişikliğe uğrayarak gelen fırfırlı etekler gerçekten dikkat çekecek nitelikte.

Giysilere ayrı bir renk katan, onları cıvıl cıvıl yapan ve hareketlilik kılan bu fırfırlı etek modelleri büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor, çünkü gerçekten çok dikkat çekiyor ve çok güzeller.

5 Yorum

 1. Afitap söyledi:

  5 sayılı görsel kusursuz

 2. Güniz söyledi:

  Web sayfanızdaki makaleleri düzenli olarak takip ediyorum. Cidden yazdığınız her bilgi özgüven seviyemi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Ferah söyledi:

  9 numaralı görsel çok güzel

 4. Belemir söyledi:

  Web sayfanızdaki yazıların çoğunu okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 5. Gülben söyledi:

  5 sayılı fotoğraf çok güzel

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*