Bayanların kıyafet konusunda en büyük sorunu olan büyük beden kıyafetleri bulma sorunu H&M sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. 2014 büyük beden koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde bayanların beğenisine sunan H&Mher zaman olduğu gibi yine bayanların ilgisini üzerine topluyor. Sadece dış giyimle sınırlı kalmayan H&M yaz aylarına uygun olarak tasarladığı büyük beden mayo ve bikinileri ile de çoğu bayanın kalbini kazanıyor.

H&M 2014 Büyük Beden

Doğa dostu moda anlayışı ile tüm dünya tarafından ünlenen H&M, 2014 büyük beden koleksiyonun da yine dünyaca ünlü olan büyük beden manken olan Jennie Runk ile çalışarak muhteşem çekimler yapıyor.

H&M 2014 Büyük Beden Mayo Koleksiyonu

H&M Mayo Koleksiyonu

Yaz aylarının gelmesi ile kışlıklar raflara kaldırılarak mayolar ve bikiniler gardroplara yerleştirildi. Kilo sorunu olmayan bayanlar için yeni bir bikini almak çok kolay olsa da büyük beden giyen bayanlar için bu çok yorucu bir işlemdir. Her yerde kolay bulunamayan büyük beden mayo ve bikini sorununa büyük beden markaları arasında en ünlü olan H&M’nin 2014 büyük beden koleksiyonu ile son verebilirsiniz. Çeşitli renk ve tasarımları ile yaza damgasını vuracak olan H&M bu koleksiyonu ile normal giyinen bayanları bile kıskandıracak.

 

 

5 Yorum

 1. Anar söyledi:

  Paylaştığınız görseller fevkalade, bu kombinler hangi firmada var

 2. Ayşıl söyledi:

  Bu resimler acayip etkileyici, satılıyor mu bunlar

 3. Feyza söyledi:

  En Şık Büyük Beden Koleksiyonu H&M şaheserinizi yukardan aşağıya merakla okudum, çok dolu bilgiler var

 4. Cansel söyledi:

  Yazınızdaki özellikle ikinci kombin fantastik görünüyor

 5. Fatma söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Erzurum civarında butik olarak tasarlayan var mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*