Pantolonu sevmeyen ve giyim tarzı itibarıyla uygun görmeyen ve/veya etekle rahat hareket edemeyenler için elbiseler vazgeçilmez kıyafetlerdir. Özelikle yaz gelince modayı yakından takip edenler için yazlık elbise modelleri hakkında bilgi sahibi olmak, modaya uygun giyinip demode olmamak daha bir önem kazanır.

çiçekli elbise kombinleri

çiçekli elbise kombinleri

Şimdi biraz bu sezon kadınlar her ortamda yani tatilde( sahilde, plajda, havuz kenarında), günlük işe giderken, özel davetlerde ne giyecekler, sezonun öne çıkan renkleri, modelleri neler onlara bir bakalım.

günlük elbise kombinleri

günlük elbise kombinleri

2017 Yazında Hangi Elbiseleri Giymeli?

Yazlık elbise modelleri renkler açısından incelendiğinde göze çarpan renkler sarı, lacivert ve beyaz. Lacivert zaten bu yaz her giyside son derece favori olan bir renk.

uzun elbise kombinleri

uzun elbise kombinleri

Sarı tek omuz bir elbise, baştanbaşa uzun lacivert bir elbise her ortamda modayı takip eden kadınların göze çarpmaması imkansız.

Tek omuz demişken bu yaz elbiselerde tek omuz modeller almış başını gidiyor. Öyle güzel tasarımlar var ki, kitsch olmadan modaya uygun giyinmek mümkün.

Peki ya Japonların milli giysisi kimanoya ne dersiniz. Kimano tarzı, kalın kuşaklı ve etnik desenli elbiseler mutlaka alınması gereken parçalardan.

Daha sofistike ve daha masum görünmek isteyen, her yaşta genç kalanlar ise dantel beyaz elbiseleri tercih edebilir.

Halter yakalar da geri döndü. Halter yaka mini elbiseler sezonun öne çıkan diğer bir elbise modeli. Şık giyinen kadınların baş tercihi olmaya aday. Üstelik her ortamda rahatça giyilebiliyor.

Ama ille de spor giyineceğim derseniz mutlaka boy friend gömleği tarzında kot gömlek elbise satın almalısınız.

5 Yorum

 1. Sema söyledi:

  Yerli moda markalarının ürünlerini incelemeyi düşünüyor musunuz?

 2. Fadime söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki incelemeleri kaçırmadan hafızama kazıyorum. Cidden kaleme aldığınız her makale özgüven seviyemi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Anar söyledi:

  Üst kısımdaki altıncı tasarım çalışmasını kız arkadaşıma satın almak istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 4. Çağla söyledi:

  kışın bu tasarımlar özel bir etkinlikte giyilebilir mi

 5. Güher söyledi:

  Elazığ’da paylaştığınız ürünlerin satıldığı yer neresi, bir sonraki pazartesi büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*