Her yaz döneminin en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden birisi de hiç şüphe yok ki dolgu topuk ayakkabılar. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da kadınların öncelikli tercihi olmayı başaran dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında geniş bir renk yelpazesi sizi bekliyor olacak.

mavi noktalı dolgu topuklu ayakkabı

mavi noktalı dolgu topuklu ayakkabı

Gittiğiniz her mekanda şıklığınızı sonuna kadar yansıtmanıza yardımcı olan dolgu topuk ayakkabı çeşitleri hem pantolon altına hem de abiye altına uyumlu şekilde kombinlenebiliyor. Böyle olması sebebiyle de sıkça tercih ediliyor ve birçok mekanda dolgu topuklu bayanları görmek mümkün oluyor.

beyaz dolgu topuk 2018

beyaz dolgu topuk 2018

Hem sandalet görünümünde hem de spor ayakkabı görünümünde dolgu topukların olduğunu da belirtmeliyiz. 2018 yılında siz nasıl yaşamak isterseniz dolgu topuklar size o şekilde uyum sağlıyor. Dolgu topuk spor ayakkabı modelleri aynı zamanda günlük yaşamanızda biraz daha uzun boylu görünmeniz konusunda size ekstra bir avantaj sağlayacak.
|Biz de sizler için çeşitli platformları gezerek en güzel 2018 dolgu topuk ayakkabı modelleri listesini hazırladık. İşte o listede yer alan modelleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

2018 dolgu topuk ayakkabılar

2018 dolgu topuk ayakkabılar

hasır örgülü ayakkabı modelleri 2018

hasır örgülü ayakkabı modelleri 2018

dolgu topuklar 2018

dolgu topuklar 2018

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*