Ayakkabı kadınların en vazgeçemediği parçalardan bir tanesi olarak dolaplarda varlığını sürdürür. Siyah topuklu ayakkabı her zaman kullanılabilecek ve birçok kombine kolaylıkla uydurulabilecek bir ayakkabı modeli olduğu için her bayanın mutlaka dolabında yaz ve kış mevsimine uyumlu olanından bulunmalıdır. Dolaysıyla siz de uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz, kaliteli ve tarz bir siyah topuklu ayakkabıyı kendiniz için edinmelisiniz.

siyah topuklu modelleri

siyah topuklu modelleri

 

Kurtarıcı Renk Siyah

Siyah rengi birçok renk ile tamamlanabilme özelliğine sahip ara bir renktir. Bu nedenler birçok bayan giyimde olduğu kadar ayakkabı seçimlerinde de sıklıkla siyah tercih eder. Topuklu ayakkabı türünde de inanılmaz bir kurtarıcı olan siyah renk her zaman trend olan grafik izliyor.

siyah topuklu ayakkabı

siyah topuklu ayakkabı

 

Siyah topuklu ayakkabıyı kot ve klasik bir bluz kombini altına, mini siyah ve farklı düz renklerdeki elbiseler altına, uzun abiyeler altına, etek ve bluz kombini ve kumaş pantolonlar ile kullanabilirsiniz. Neredeyse birçok kombine doğru ayakkabı model seçildiği takdirde uydurulabilen siyah topuklu ayakkabı sizi modern ve şık bir görünüme kavuşturacaktır.

topuklu ayakkabı modelleri

topuklu ayakkabı modelleri

 

5 Yorum

 1. Belçim söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki birçok yazıyı heyecanla göz attım, sizi takdir ediyorum. Özellikle Ayakkabı kategorisindeki yazılar favorim.

 2. Fahrünissa söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Edirne civarında bulabilir miyim?

 3. Feray söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları bir efsane, satılıyor mu bunlar

 4. Gülen söyledi:

  web siteniz mobil uyumlu mu

 5. Belemir söyledi:

  Ayakkabı alanında bir hayli fazla metin okudum ancak bu kadar iyisini ilk defa görmüş oldum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*