Clinique Jenna for Istanbul Koleksiyonu

Güzellik ve cilt bakımının vazgeçilmez markası olan Clinique, çok özel bir makyaj koleksiyonu hazırladı. Ünlü makyaj uzmanı Jenna Menard tarafından hazırlanan koleksiyonun konusu ise İstanbul. Bu büyüleyici şehir, kimlere ilham olmadı ki zaten. Şehrin güzelliğinden midir bilinmez ortaya çıkan tasarımlar her zaman çok başarılı ve ilgi çekici olmuştur. Jenna for İstanbul koleksiyonu da kesinlikle bunlardan biri olacak.

Clinique Istanbul koleksiyonu ürünleri

İstanbul’un farklı ve en çekici yerlerinden esinlenilerek hazırlanan koleksiyonda kimi zaman kapalı çarsı’nın canlılığını kimi zamanda boğazın dinginliğini görebilirsiniz. Eşsiz renk paleti sayesinde her tarz makyajı yapmanızda mümkün. Jenna for İstanbul koleksiyonunun en dikkat çekici yönlerinden biri ise, son derece kullanışlı ürünleri barındırıyor olması. Örneğin iki farklı tona sahip olan rujlarla gece ve gündüze uyum sağlayabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Cansel söyledi:

  Web sayfanızdaki makaleleri kaçırmadan inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum kaleme aldığınız her detay özgüvenimi daha anlamlı hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 2. Çisil söyledi:

  Makyaj alanında birçok inceleme inceledim ama bu şekilde detaylısını ilk defa gördüm.

 3. Gülriz söyledi:

  İçerikteki özellikle beşinci kombin inanılmaz olmuş

 4. Adelya söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan yedinci tasarım çalışmasını kendime satın alacağım. sizce güzel olur mu

 5. Berre söyledi:

  web siteniz telefon uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*