Kadın ya da erkek fark etmeksizin en vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesi kuşkusuz ki ayakkabıdır. Kıyafetlerin tamamlayıcı unsuru olan ayakkabı kadınlar tarafından en sık alınan eşyalardan bir tanesidir. Peki bu sene hangi model ayakkabılar daha çok tercih edilecek? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza en trend ayakkabı modellerinden söz etmek istedik.

2017 bayan ayakkabı

2017 bayan ayakkabı

 

Ayakkabılar Kombinlerin Tamamlayıcısı

2017 yeni ilkbaharında en sık göreceğimiz ayakkabılardan bir tanesi çok büyük kurdeleli ve püsküllü olan modeller olacak. Bir diğeri ise topukları şeffaf olan, üzerinde payetler olan boncuklarla süslü oldukça gösterişli ve şıkır şıkır ayakkabı modelleridir.

bayan ayakkabı trendi

bayan ayakkabı trendi

Yine moda uzmanları sneaker ayakkabıların bu sene ön planda olacak diğer modellerden olduğunu söylüyor. Ayrıca babetler de kadınların yine bu yaz da vazgeçemeyeceği ayakkabı modellerinden olacak.

bayan ayakkabı modelleri

bayan ayakkabı modelleri

 

Özellikle sneaker ayakkabılar bu senenin en vazgeçilmeyen modeli olacak. Her giyim tarzı ile rahatça uydurulabilen bu ayakkabılar zirveyi koruyacak. Ruh haline göre giyinmeyi seven kişiler sneaker ayakkabılar ile istediği tüm parçaları birbiri ile rahat bir şekilde kombinleyebilir.

5 Yorum

 1. Adel söyledi:

  Bu modeller acayip etkileyici, almak istesek nereden alırız

 2. Gül söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı heyecanla göz attım, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Ayakkabı bölümündeki makaleler favorim.

 3. Güldeste söyledi:

  Bu resimler müthiş, satılıyor mu bunlar

 4. Gökçe söyledi:

  Bilecik’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satıldığı yer neresi, önümüzdeki cumartesi büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 5. Berre söyledi:

  Yazınızdaki kıyafetlerin genel olarak gençler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*