Uyumadan önce yüzdeki makyaj mutlaka temizlenmeli. Tembellik yapıp bir akşamda temizlemesem ne olur diye düşünebilirsiniz fakat bu ve benzeri zamanlar sürekli tekrarlanabilir. Gece boyunca kozmetik malzemelerle birlikte uyuyan cilt düzenli nefes alamaz, buda cildin erken yaşlanmasına sebep oluyor.

Bourjois Express Göz Makyajı Temizleyici

Makyajı en zor temizlenen ve en çok itina gösterilmesi gereken gözlerdir. Özellikle rimelli kirpiklerle uymayı alışkanlık haline getirmek kirpik dökülmelerine yol açıyor. Kirpikler çok narin oldukları için çoğu zaman rimeli temizlemekten bile korkarız. Doğru göz makyajı temizleyici ürünler kullanılmadığı takdirde kirpikleri rimelden arındırmaya çalışırken de çok sayıda kirpik kaybedilebilir. Üstelik makyaj temizleme ürünlerinin göze zarar vermesi, kaşındırması, yanması gibi yan etkilerde yaşanıyor.

Bourjois Express Eye Make-up Remover göz makyajı temizliğinde bu sıkıntıları yaşatmayan bir kozmetik ürünü. En yoğun makyajları bile kolayca temizleyebilen yağsız formülü hassas gözlerde bile olumsuz etkiler göstermiyor.

Pamuk yardımıyla gözlere uygulanan Bourjois Express Eye Make-up Remover hiçbir makyaj kalıntısı bırakmadan göz kapağını ve kirpikleri temizler, aynı zamanda da cilde bakım yapar. Gece boyunca temiz ve nefes alan bir ciltle uyuyabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Açılay söyledi:

  Bu örnekler mükemmel, nereden alınabilir

 2. Fulden söyledi:

  Blogunuzda olan moda yazılarının genelini dikkatlice okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Cilt Bakımı bölümündeki makaleler favorim.

 3. Fahriye söyledi:

  sıcakta bu tasarımlar özel bir etkinlikte giyilir mi

 4. Çise söyledi:

  web siteniz mobil destekli mi

 5. Behrem söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Tokat civarında bulabilir miyim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*