Maskülen bir tarzı olanların her mevsimde vazgeçilmezi olan, rahatına düşkün olanların da kış mevsiminde ayağından hiç çıkarmak istemediği binici botu bu kış trend oldu! Hem rahat hem de şık olduğundan her kadının ayakkabı dolabında mutlaka bir binici botunun bulunması gerektiği de aşikar. Önemli olan bu tasarımların şıklığından istifade etmeye çalışırken, elinize yüzünüze bulaştırmamanızdır. Yani kaş yaparken göz çıkarmayın.

binici botu kombinleri

binici botu kombinleri

Bacak Boyunuza Uygun Binici Botu Seçin!

kısa binici botu modelleri

kısa binici botu modelleri

Eğer bacak boyunuz kısaysa uzak durmanız gereken iki binici botu modeli var. Bunların ilki diz kapağını kapatan modeller, diğeri ise dizin hemen altında biten çizme boy binici botu modelleridir. Bu iki tasarım, bacaklarınızın olduğundan da kısa görünmesine sebep olur. Peki, kısa bacaklara sahip olanlar hangi modelleri seçmeli? Elbette bilekte biten ve karizmasıyla her kıyafetinizi daha asil gösterecek olan modelleri seçmeli…

siyah zımbalı binici botu

siyah zımbalı binici botu

Kaliteden ödün vermeyin!

yarım binici botu modelleri

yarım binici botu modelleri

Her kadın alışveriş yaparken bazen ucuza kaçar. Ancak binici botu söz konusu olduğunda kaliteden ödün vermeyin. Çünkü kalitesiz ürünler kısa sürede gevşeyerek deforme olur. Haliyle ayağınızdakinin binici botu olduğuna şahit göstermeniz gerekir. Özellikle uzun bir bot aldıysanız kırışması, gevşemesi, bacağınızdan düşmesi gibi nahoş durumlar yaşamak istemezsiniz.

yeni binici botu modelleri

yeni binici botu modelleri

Ayrıca botunuzu kış mevsiminde kullanacağınız için kar ve yağmur suyunu geçirmemesi gerekiyor. Bu konuyu atlamayın. Üzerinde metal aksesuar olan botları tercih ederseniz, aksesuarın ne kadar sağlam bir şekilde bota iliştirildiğini de mutlaka kontrol edin.

5 Yorum

 1. Berran söyledi:

  Sitenize telefondan girmekte zorlandım, mobil uyumlu değil mi acaba?

 2. Arın söyledi:

  6 numaralı model kusursuz

 3. Besra söyledi:

  Bu kombinler müthiş, nereden alabiliriz

 4. Ceylin söyledi:

  Sitenizdeki incelemeleri belirli aralıklarla inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum paylaştığınız tüm bilgiler özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 5. Açılay söyledi:

  bordo tasarımlar ile incelemeler okumak istiyoruz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*