Kış mevsimi içine girmiş iken kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes bere ve atkı takımlarını çıkardı ve kullanmaya başladı. Renk renk, model model bereler özellikle de kadınların asla vazgeçemediği aksesuarlardan oldu. Buna en önemli sebep kuşkusuz ki soğuktan kulakları ve kafayı koruması. Sıcak tutan ve kişiyi güzelleştiren bu bereleri seçerken nelere dikkat etmek gerekir? İşte bu yazıda siz değerli okuyucular için kışın vazgeçilmezi berelerin kullanımı hakkında bazı bilgilerden kısaca söz edeceğiz.

bere modelleri

bere modelleri

 

Kışın Vazgeçilmezi Bereler

İlk olarak şunu belirtelim. Mutlaka yüz şeklinize uygun bere takmalısınız. Aksi halde olduğunuzdan daha çirkin görünebilirsiniz. Eğer yüzünüz üçgen ise yani çene kısmı sivri geliyorsa size birçok bere modeli gider. Ama yinede alnı öne çıkaran modellerden sakının.

bayan bere

bayan bere

 

Eğer yuvarlak yüzünüz varsa sizlere üst kısmı uzun olan modelleri öneririz. Bu yüze uzunluk kazandırır. Siz kafanıza tam oturmayan bereleri seçmelisiniz. Eğer dikdörtgen yüz şekliniz varsa size yüzü uzun gösteren modellerden kaçınmanızı tavsiye ederiz. Daha çok geniş siperli olanları seçin. Oval yüzlüler de çok şanslı. Her bere size gidecektir.

bere seçimi

bere seçimi

 

5 Yorum

 1. Çağla söyledi:

  Mavi renkler alakalı içerikler okumak istiyoruz

 2. Açılay söyledi:

  blogunuz akıllı telefon uyumlu mu

 3. Ferhunde söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler harika kanımca

 4. Çiler söyledi:

  Yazıdaki özellikle ikinci kombin çok güzel duruyor

 5. Berran söyledi:

  Bu ürünleri Ankara civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*