2017 yılında da oldukça moda olan asker yeşili hangi renklerle daha uyumlu, hangi renk kıyafetlerle birleştirilmeli?  İşte bu gibi sorularınıza bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için cevap vereceğiz.

asker yeşili nasıl kombinlenir

asker yeşili nasıl kombinlenir

 

Sezonun Asker Yeşili Modası

2017 yılının sonbahar kış döneminde oldukça revaçta olan bu renk pek çok kişinin dolabında kuşkusuz ki mevcuttur. Asker yeşilinin diğer renklerle uyuma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız önerilerimizi dikkate alabilirsiniz.

asker yeşili modası

asker yeşili modası

 

Bu renk aslında birçok renkle uyumlu hale getirilebilir. Fakat tabii ki her renk gibi asker yeşili ne de en çok uyum sağlayan ve yakışan renkler vardır. Peki bu renkler nelerdir diye sorarsınız ilk olarak siyah beyaz gri ve bunun gibi nötr renkler diye cevap verebiliriz.

kombin örnekleri

kombin örnekleri

Eğer asker yeşili bir ceketiniz varsa içine beyaz yada siyah bir tişört giymenizi tavsiye ediyoruz. Bu oldukça cool ve rahat bir hava verecektir. Yine bu renk bej ve kahverengi çok iyi gider. Bir diğer önerimiz ise asker yeşili ile koyu kırmızı veya bordo rengi ile birleştirmeniz olacak. Asker yeşili bir kazağınız varsa altına koyu kırmızı veya bu bordo renginde pantolon tercih edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Sema söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları fevkalade, bu kombinler hangi firmada var

 2. Feyza söyledi:

  Web sayfanızdaki makalelerin büyük bir kısmını baştan sona inceledim, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 3. Arın söyledi:

  Makalenizdeki parçaların genellikle spor giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

 4. Çiçek söyledi:

  Blogunuzda olan yazıların çoğunu heyecanla göz attım, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 5. Feride söyledi:

  Bayan Giyim konusunda baya bi akademik yazı inceledim fakat böylesine bilgi dolu yazıyı ilk defa gördüm.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*