Konfor mu? Şıklık mı? Ya da şık olmak adına rahat olmayan bir ayakkabıyı tercih etmek mi? Bu tartışma böyle sürer gider. Çünkü kadınlar için şıklık hatta ayakkabı söz konusu ise akan sular durur. Çünkü kadınlar için gerçek bir tutku olan ayakkabılar, şıklıklarının tamamlayıcısı hatta hemcinslerinin kıskanmasını sağlayan en büyük silahlarıdır. Dolayısıyla bu durumda oluşan ortak bir duygu var ki o da farklı olanı giymektir.

 ayakkabı modelleri

ayakkabı modelleri

Farklı Olanı Giymek Her Zaman Doğru mu?

 bayan ayakkabı modelleri

bayan ayakkabı modelleri

Duruma göre cevabı değişebilecek sorulardan biri daha. Elbette ki farklı olanı giymek her zaman doğru olmayabilir. Kesin olan bir şey var ki o da doğru kombini yapabilmek ve ayağınıza uygun olan ayakkabıyı seçebilmektir. Başkasında olmayanı giymek ve herkesin bakışlarını üzerinde toplamak bir kadına kendini iyi hissettirebilir. Özellikle hemcinslerine karşı. Ayakkabı bayan modellerinde her bütçeye ve her beğeniye uygun seçenekleri bulmak mümkün.

 ayakkabı çeşitleri

ayakkabı çeşitleri

Özellikle kadınların bu konuda gösterdiği özene karşılık olarak, piyasaya sürülen birbirinden güzel ve özel ayakkabıların hazır olarak mağazalardan satın alınabileceği gibi, özel olarak yaptırma seçenekleri de kadınların hizmetine sunuluyor. Butik hizmet anlayışı ile hareket eden firmaların müşteri sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bunun sebebi de, yukarıda belirttiğimiz gibi kadınların ayakkabıları ile aralarındaki aşktır. Bazen vitrinde gördükleri bir modeli kendilerine göre yorumlayarak özel olarak yaptırmayı isteyebiliyorlar bazen de sıfırdan bir ayakkabı yaratarak adeta kendileri tasarlayabiliyorlar.

 yeni bayan ayakkabı modelleri

yeni bayan ayakkabı modelleri

Topuklu Ayakkabılar Günün Her Saati Giyilebilir

Ayakkabı bayan modellerini incelediğinizde topuklu ayakkabı modellerinin yoğunlukta olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebi de, kadınların artık sadece özel günlerde değil, ofis ortamında ya da gün içinde herhangi bir yere giderken hatta market alışverişinde bile topuklu ayakkabıyı tercih etiğini görebilirsiniz. Bunun altında yatan sebeplerden biri günün her saati şık görünmeyi istemenin yanı sıra, artık ayakkabıların daha kaliteli ve konforlu üretiliyor olmasından dolayı kadınların şık olurken rahatlıklarını da gözetebiliyor olmalarından kaynaklanıyor.

 alternatif ayakkabı modelleri

alternatif ayakkabı modelleri

beyaz topuklu ayakkabı

beyaz topuklu ayakkabı

ilginç ayakkabı tasarımları

ilginç ayakkabı tasarımları

kırmızı topuklu ayakkabı

kırmızı topuklu ayakkabı

taşlı ve topuklu ayakkabı

taşlı ve topuklu ayakkabı

günlük ayakkabı modelleri

günlük ayakkabı modelleri

5 Yorum

 1. Ceylan söyledi:

  Ayakkabı ürünlerini alırken mutlaka seçici olmak gerekiyor. Unutma Ceylan, Pazardan aldığın ürünle, mağazadan aldığın ürün mutlaka ki farklı olacak.

 2. Andaç söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Sinop civarında satan yer var mı

 3. Çağıl söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı baştan sona inceledim, çok başarılısınız. Özellikle Ayakkabı kategorisindekiler favorim.

 4. Bade söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Yozgat civarında nereden bulabilirim?

 5. Feriha söyledi:

  Yazınızdaki tasarımların genellikle klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizce?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*