Kendini her yıl yenileyen moda, birbirinden güzel kombin önerileri ile özellikle hanımlara kolaylıklar sunuyor. Ayrı ayrı üretilen parçalar farklı kombinler yapılarak kullanıldığında ortaya gerçekten çok şık görüntüler çıkabiliyor. Özellikle son dönemin ayrılmaz ikilileri arasında bulunan kalem etek ve stilettolar çok hoş bir görüntüye sahip olmanızı sağlar.

2017 sonbahar kış trendleri

2017 sonbahar kış trendleri

Kullanımı ve rahatlığı hat safhada bulunan bu kombini günlük hayatınızda ve özel yaşamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrılmaz ikililerden bir diğeri ise yine stilettolar ve dar bilekte pantolonlar. Sezonun yıldızları arasında bulunan bu iki zirvedeki hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Son derece rahat ve kullanışlı olan bu kombin sayesinde kendinizi hem şık hem de özel hissedebilirsiniz. Kombin önerileri arasında bulunduracağınız uzun salaş elbiseler ve sandaletler yaklaşan yaz aylarında son derece kullanışlı olacaktır.

2017 kışlık elbiseler

2017 kışlık elbiseler

2017 Bayan Modası Önerileri

Sizin için en güzel kombin kuşkusuz size en yakışan kıyafetlerdir. Sırf moda diye size yakışmayan ve vücut kusurlarınızı ortaya çıkaran bir elbise giymekten kaçınmalısınız. Hoş görünmek amacıyla yanlış tercihler yapmamalı kombin önerileri arasında sizin için uygun olanını tercih etmelisiniz.

kış elbiseleri

kış elbiseleri

Dolabınıza Eklemeyi Unutmayın!

Vücudunuzu kullanmayı bilen ve hoş görünen bir bayan olmak istiyorsanız moda ile kendi tercihlerinizi harmanlamalısınız. Güzel bir görüntü sergilemek için mutlaka dolabınızda kilit parçalardan birkaç tanesine sahip olmalı ve kullanmalısınız. Böylelikle hem moda hem de modern olabilirsiniz.

2017 günlük kıyafet kombinleri

2017 günlük kıyafet kombinleri

klasik elbise kombinleri

klasik elbise kombinleri

etekli kış kombinleri

etekli kış kombinleri

lila rengi elbiseler

lila rengi elbiseler

kot yelek ve koombinleri

kot yelek ve koombinleri

sonbahar kıyafetleri

sonbahar kıyafetleri

çanta kombinleri

çanta kombinleri

5 Yorum

 1. Fehime söyledi:

  Moda blogu açmanın popüler olduğu dönemlerde işini hakkını vererek yapan ender moda bloglarındansınız. Böyle devam etmeniz dileğiyle…

 2. Gülpembe söyledi:

  Bayan Giyim ürünlerini seçerken kendi stilinizi ve giyim tarzınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın derim.

 3. Tülay söyledi:

  Blogunuzda olan yazıların çoğunu baştan sona inceledim, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Bayan Giyim kategorisindeki yazılar favorim.

 4. Fazilet söyledi:

  İstanbul’da bu kombinlerin satıldığı yer neresi, önümüzdeki cumartesi moda günü yapmayı planlıyorum.

 5. Füsun söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Van civarında butik olarak tasarlayan var mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*