Moda meraklıları, trendleri ve moda haberlerini yakından takip eder. Trend parçalar nedir, en şık elbise kombinleri ya da tamamlayıcı aksesuarlar gibi haberler her zaman merak konusudur. 2017 yılının modasında neler olduğunu öğrenmek, yeni elbise kombinleri için fikirler edilebilmek istiyorsanız bu yazıya göz atabilirsiniz.

2017 elbise kombinleri

2017 elbise kombinleri

 

Kısa Üstler ve Etekler

bordo elbise kombinleri

bordo elbise kombinleri

Bu yaz, kısa üstler çok moda. Özellikle de kısa bluz ve etek kombinleri, 2015 trendlerinin başında geliyor. 80’li yılların modası olan kısa üstler, şimdilerde yeniden gözde oldu. O zamanlar spor kıyafetlerde kullanılırdı. Bugün kullandığımız stil biraz farklı. Abiye hallerini bile görebileceğiniz kısa üstler en çok eteklerle kullanılıyor. Gece kıyafetlerinde sıklıkla gördüğümüz kısa üstler, yüksek belli uzun eteklerle kombine edildiğinde çok şık bir takım oluşturabilir. Aynı şekilde kalem ve ara boy eteklerle de çok farklı elbise kombinleri oluşturulabilir.

klasik elbise kombinleri

klasik elbise kombinleri

Püsküllü Saçaklı Kıyafetler Trend

pembe renkli elbise kombinleri

pembe renkli elbise kombinleri

Son birkaç sezondur gördüğümüz püsküllü bluz ve yelekler, bu yaz altın çağını yaşayacak gibi görünüyor. Saçaklı elbiseler ve püsküllü üstler, neredeyse her tür giysiyle kombine edilebiliyor. Bu salaş şıklığı hem gündüz hem de gece görmek mümkün.

sonbahar elbise kombinleri

sonbahar elbise kombinleri

Püsküller ve saçaklar, aksesuarlara da aksetti. Kolyelerde ve çantalarda da görebileceğimiz bu detaylar, 2017 yazının öne çıkan kareleri olacak. Abartıya kaçmamak için en az bir parçayı saçaklı seçmenizde yarar var. Yerinde seçimlerle iddialı kombinler oluşturabilirsiniz.

 

5 Yorum

 1. Açela söyledi:

  Uşak’de oturuyorum, acaba buralarda önerebileceğiniz bir mağaza var mı bu tarz ürünleri alabileceğimiz?

 2. Gülçin söyledi:

  Bu kombinler fevkalade, nereden alabiliriz

 3. Hakan söyledi:

  Denizli’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satıldığı yer neresi, bir sonraki pazar büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 4. Benli söyledi:

  Blogunuzda olan paylaşımları sürekli takip ediyorum. Gerçekten bize aktardığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 5. Cansel söyledi:

  Bayan Giyim alanında çok fazla post inceleme altına aldım ama bu kadar emek vereni ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*