Modası hiçbir zaman geçmeyen tasarımlar her sezon bayanların beğenisine değişik tarzlarda tasarlanarak moda devleri tarafından tekrar sunuluyor. Her yıl değişiklikler ile bayanlara sunulan ve modası geçmeyen loafer ayakkabı modelleri 2017 yılında da birbirinden şık stiller ile karşımıza çıkıyor. Erkekler ve bayanlar için ayrı modellere ve renklere sahip olan loafer ayakkabılar, pek çok farklı ayakkabı firması tarafından vitrinleri süslüyor.

sivri burunlu loafer ayakkabı modelleri

sivri burunlu loafer ayakkabı modelleri

Deri Loafer Ayakkabı Modelleri

yazlık loafer ayakkabı modelleri

yazlık loafer ayakkabı modelleri

Bayanların özellikle maskülen bir tarzı yansıtmak istedikleri zaman tercih edebilecekleri loafer ayakkabılar, aslında sade ve düz bir model olmasına rağmen giyildiği zaman bayanları daha çekici ve şık bir hale sokmayı başarıyor. Eski yıllarda daha sık kullanılan loafer ayakkabılar günümüzde tekrar popüler olmaya başlıyor. 80’li yılların vazgeçilmez modelleri arasında yer alan tokalı, deri ve yüksek tabanlı loafer ayakkabılar bu yıl en fazla karşımıza çıkan loafer ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

2017 loafer ayakkabı modelleri

2017 loafer ayakkabı modelleri

Loafer Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Loafer ayakkabılarınızı en iyi şekilde kombinleyebilmek istiyorsanız öncelikle bulunacağınız ortamı ve vücut özelliklerinizi iyice tespit etmeniz gerekiyor. Maskülen bir tarza sahip olan ayakkabılar arasında yer aldığı için özellikle klasik stile yakın stillerde kıyafetleriniz ile loafer ayakkabılarınızı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

yeni loafer ayakkabı modelleri

yeni loafer ayakkabı modelleri

Hoş bir bol kesimli uzun etek ile birlikte giyebileceğiniz loafer ayakkabılarınızı dilerseniz dar kesimli bir kot pantolonun altına da giyebilirsiniz. Paçalarını kısa tutarak giyeceğiniz pantolonlar ile ayakkabılarınızın tüm detaylarını ortaya çıkartabilirsiniz.

yeni sezon loafer ayakkabılar

yeni sezon loafer ayakkabılar

5 Yorum

 1. Aykal söyledi:

  Bu ürünleri satan firmalara nasıl ulaşabilirim, sizde telefon numaraları var mı?

 2. Güher söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı dikkatlice okudum, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Ayakkabı kategorisindekiler favorim.

 3. Figen söyledi:

  Bu modelleri Adıyaman civarında satan yer var mı

 4. Belinda söyledi:

  Bu tasarımlar muhteşem bana göre

 5. Sema söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Bayburt civarında nereden bulabilirim?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*