Yaz aylarının sıcak enerjisi kıyafetlerimize olduğu gibi ayakkabılarımıza da yansıyor. Özellikle bu yaz dolgu topuk yazı olacak. Dolgu topuk sandaletler, spor ayakkabılar ve babetler bu yazın en çok tercih edilen ayakkabı modelleri olarak vitrinlerde yerini almaya başladı.

2017 dolgu topuk modelleri

2017 dolgu topuk modelleri

Rahat Moda Geçmeye Hazır mısınız?

bilekten bağlı dolgu topuk ayakkabı

bilekten bağlı dolgu topuk ayakkabı

Yaz aylarında ayakların rahat etmesi, sıcak ve güneşin etkisi ile daha çok önemli hale geliyor. Bu nedenle yaz günlerinde giydiğiniz ayakkabının rahat olması hem ayak sağlığınız hem de uzun süre ayakta sağlıklı bir şekilde durabilmeniz açısından oldukça dikkat edilmesi gereken bir konu.

dolgu topuk bot modelleri

dolgu topuk bot modelleri

Bu yaz hem rahat edecek hem de şıklığınızdan ve modanın trendlerinden ödün vermeyeceksiniz. Özellikle günlük kullanımda dolgu topuk spor ayakkabılar en çok tercih edilen modeller arasında yerini alacak. Alışverişe, arkadaşlarınızla buluşmaya ve yürüyüşe giderken rahatlıkla kullanabileceğini bu ayakkabılar yaz boyu ayaklarınızdan çıkmayacak.

Tabanlar Rengarenk

Bu yaz dolgu topuk ayakkabıların kendi renklerinden çok taban renkleri dikkat çekeceğe benziyor. Ayakkabının kendi renginden farklı renkte beyaz, siyah ve bu yazın moda renkleri arasında yer alan turuncu, bakır rengi gibi tonlarda tabanlar ile yazın rengarenk havasına sizler de ayakkabılarınızla katılacaksınız.

dolgu topuk siyah

dolgu topuk siyah

Sadece spor ayakkabılarda değil babet modellerinde de dolgu topuklar ile oldukça sık karşılaşılacak. Hem rahat hem de modern bir yaz geçirmek isteyenler bu yaza hiç doymayacak.

5 Yorum

 1. Feriha söyledi:

  Modacinim sitesinde en çok sevdiğim özellik her konu ile ilgili çok fazla örnek var. Tebrikler.

 2. Ferhunde söyledi:

  Web sayfanızdaki moda yazılarının genelini baştan sona inceledim, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Ayakkabı kategorisindeki yazılar favorim.

 3. Bade söyledi:

  Ayakkabı hususunda bir hayli fazla post inceleme altına aldım fakat bu kadar iyisini ilk defa görmüş oldum.

 4. Feriha söyledi:

  sayfanız akıllı telefon destekli mi

 5. Fatoş söyledi:

  soğukta bu modeller eğlenceye giderken nasıl olur

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*