Son yıllarda giyim dünyasında büyük devrimler yaşanıyor. Özellikle de bayanlar açısından giyimin var olan önemi dolayısı ile günümüzde bayanlar artık çok daha zengin bir giyim çeşitliliğinden yararlanabiliyor. Son dönemlerde sokak modası 2017 yaz sezonuna özel havaların ısınması ile birlikte canlı renkler dolaplardaki ve dolayısı ile de sokaklarda etkisini çok daha yoğun şekilde hissettiriyor.

 

bayan sokak modası

bayan sokak modası

Sokak Modasında Yaza Özel Öneriler

kışlık sokak modası

kışlık sokak modası

Her bayan dış görünümlerinde şık ve etkileyici bir görünüme sahip olabilmek ve bunu tamamen özgün bir şekilde oluşturabilme imkanına sahip olabilmek her bayanın en büyük isteklerinin başında yer alıyor. Bu yaz sezonunda sokak modasını birbirinden canlı renkler tek parça tasarımları ile daha etkin kılıyor. Özellikle de kadınsılığın doğallık ile bir araya geldiği bu yaz sezonuna özel tasarımlar kıyafet modasını şekillendiriyor.

 

Sokak Modasında Pötikare Etkisi

sokak modası

sokak modası

Yaz sezonunda sokak modası 2017 detayları ağırlıklı olarak limon sarıları, beyaz ve gökkuşağı gibi muazzam bir tabloyu oluşturan diğer tüm renkler tek bir parçada tasarlanmış olan straplezler veya omzu açıkta bırakan elbiseler oldukça popüler bir şekilde bayan giyim dünyasında kendisine yer buluyor. Bayanlar bu şekilde yaz aylarında hem şıklığını koruyabiliyor hem de rahat bir kullanıma sahip olabiliyor.

 

Yaz aylarına özel olarak moda ikonlarının önerisi genel olarak pötikare desenli bir giyim parçasının kesinlikle dolaplarda yer verilmesi yönünde oluyor. Özelikle 60’lı yılların etkisi altındaki elbiseler ya da pamuksu gömlekler bu noktada daha fazla öne çıkıyor.

5 Yorum

 1. Benli söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 2. Feride söyledi:

  Web sayfanızdaki birçok yazıyı okudum, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Bayan Giyim kategorisindekiler favorim.

 3. Tülay söyledi:

  sonbaharda bunlar mezuniyet programında tercih edilebilir mi

 4. Berran söyledi:

  İçerikteki özellikle üçüncü kombin harika görünüyor

 5. Fikriye söyledi:

  Sitenizde yer verdiğiniz modelleri Eskişehir civarında butik satışını yapan yer var mı?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*