Ünlü moda tasarımcılarının yeni sezona ait birbirinden şık tasarımları kataloglardaki yerini almaya başlıyor. Kadınlar kadar erkek moda dünyasının da artık bir hayli canlı geçtiği yeni sezonda oldukça şık tasarımlar ile kendinize has bir stil yaratabilirsiniz.

erkek ilkbahar yaz modası

erkek ilkbahar yaz modası

Moda trendlerinin etki alanları pek çok farklı alanlarda karşımıza çıkabiliyor. İlgi alanlarımız ve hobilerimiz başta olmak üzere kıyafetlerimizi şekillendirdiğimiz için moda tasarımcıları da bu ihtiyaçlara yönelik tasarımlar üretmeye devam ediyorlar. Bu yıl motorcu stili kıyafetleri fazlasıyla göreceğimiz bir yıl olacak. Biker deri ceketler, motorcu botları, kargo pantolonlar ilkbahar yaz aylarında erkeklerin sık kullanacağı modeller arasında yer alacak.

erkek şort kombinleri

erkek şort kombinleri

Blazer Ceketler ve Bermuda Şortlar

Blazer ceketler spor ve klasik bir görünümü tek bir çizgi üzerinde yakalayabileceğiniz en rahat parçalardır. Erkek moda trendleri arasında her sezon revaçta olan blazer ceketlerin içine giyeceğiniz şık bir t-shirt ile tamamlayabileceğiniz zarifliğe sahip olarak kaşrımıza çıkıyor.

erkek modası

erkek modası

Bermuda şortlar, rahat kullanımı ve şık duruşu ile kadınlardan sonra erkekleri de etkisine alan bir kıyafet olarak karşımıza çıkıyor. Erkek moda dünyasında bu yıl bermuda şortlarda ise renk olarak genellikle sade ve koyu renkler kullanılmış.

2017 erkek modası

2017 erkek modası

Moda ve trendlerden bahsederken ayakkabılardan bahsetmemek olmaz. Bu yıl ilkbahar ve yaz aylarında erkek ayakkabı modelleri arasında Sneaker modeller ön plana çıkıyor. Özellikle beyaz renkli Sneaker ayakkabı modellerinin göze çarptığı tasarımlar arasında yine açık tonda renklere sahip pek çok farklı modeli bulabilmek mümkün.

siyah erkek kombinleri

siyah erkek kombinleri

erkek ilkbahar yaz kombinleri

erkek ilkbahar yaz kombinleri

erkek şortlar nasıl kombinlenir

erkek şortlar nasıl kombinlenir

erkek şort kombinleri

erkek şort kombinleri

erkek kapri şort modelleri

erkek kapri şort modelleri

erkek bermuda şort

erkek bermuda şort

5 Yorum

 1. Figen söyledi:

  2017 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri yazınızı baştan sona merakla okudum, çok dolu bilgiler.

 2. Fehime söyledi:

  Modacinim takipçilerine özel yakında bir kampanya düşünüyor musunuz? Özellikle facebook üzerinden haber bekliyoruz.

 3. Benice söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki makaleleri sürekli hafızama kazıyorum. Gerçekten kaleme aldığınız tüm bilgiler özgüven seviyemi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

 4. Alvina söyledi:

  7 numaralı görsel iyi

 5. Çise söyledi:

  Mavi modeller ile yazılar görmek istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*