Limit duygusunu kaybeden ve her geçen gün kendini başka bir çizgiye taşıyan moda dünyası artık 2017 yılına geldiğimiz günlerde sadece bayanlara hitap etmiyor. Genel olarak düşünüldüğünde tabiki bayanlar moda anlamında, erkeklerden çok daha fazla seçeneğe sahip olsa da her geçen gün ilerleyen erkek modası ile bu tez yavaş yavaş çürütülmeye başladı. Çünkü sadece pantolon, gömlek modellerinde bile minik değişimler ile her sezon erkekler için de yeni akımlar yakalanıyor.

2017 kış erkek modası

2017 kış erkek modası

Yaz İçin Evrimleşen Pantolonlar

erkek sokak modası

erkek sokak modası

Yaz sezonu için, yıllar içinde hafif hafif kısalan kapri pantolonlar sınırını biraz daha ilerleterek diz üstü şort formunu aldı ve beyler tarafından çok sevildi. Feminen erkek modası çizgisini değiştiren bu modeller, sokak modasının sık rastlanan parçalarından. Boğucu yaz günlerinde, sadece hafif şeyler giymek isteyenler için bu model keten, kot her çeşit kumaştan şort modellerini basic tişörtlerle veya gömleklerle tamamlayıp kendinize konforlu bir stil yaratabilirsiniz.

erkek spor giyim kombinleri

erkek spor giyim kombinleri

2017 Sezonunun Gözde Gömlek Modelleri

örgü kazak modelleri

örgü kazak modelleri

Sıcak havalar da her zaman daha ince ve rahat şeyler giymek beyler için en doğru tercih olsa da ince yumuşak keten gömlekler,  tişört rahatlığını aratmıyor. Üstelik bu tarz gömlekler, uygun programda yıkandığı zaman ütü de gerektirmiyor. Bu gömlekleri bu yıl basic tek renk tişörtlerin üzerinde kullanmakta çok moda. Her boyda jean pantolonlar üzerine siyah, beyaz veya gri tişörtler giyip, bunu oduncu veya yumuşak keten gömleklerle tamamlayabilirsiniz. Renk geçişlerine de dikkat edildiği sürece tamamen sadece bu iki parçayla kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Behrem söyledi:

  Sık kullanılanlara eklenesi bir moda blogu yaratmışsınız tebrik ederim.

 2. Çimen söyledi:

  İletişim kısmınızda yer alan hesapları güncel olarak takip ediyor musunuz? Bir konu hakkında size danışmam gerekiyor.

 3. Güher söyledi:

  sıcakta bu modeller özel bir etkinlikte giyilebilir mi

 4. Feray söyledi:

  Erzurum’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların bulunabileceği yer neresi, önümüzdeki pazartesi alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

 5. Gökben söyledi:

  Makalenizdeki modellerin genellikle klasik giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizlerin düşüncesi nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*