Bot demek, ayağın sıcak kalması demek, ayağın rahat etmesi demek ve bütün bunların yanı sıra bir de şık görünmesi demektir. Çünkü yüzlerce bayan bot modeli arasından seçim yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Mesela botun amacına uygun olması önemli bir ayrıntıdır. Hangi şartlarda ve hangi sıklıkta giyeceğiniz de önemlidir. Çünkü bu ayrıntılar botun ne kadar uzun süre kullanılabileceğini belirler. 2017 yılındaki bot modellerindeki ayrıntılara ve kombin önerilerine gelin birlikte bakalım.

 2017 bot modelleri

2017 bot modelleri

Bot Seçiminde Bazı Ayrıntılara Dikkat

 bayan bot modelleri

bayan bot modelleri

Farklı yüksekliklerde, topuklu ya da topuksuz, bileği saran ya da bol olmak üzere yüzlerce farklı bot modeli kış aylarında vitrinleri süslemeye devam ediyor. Kadınların ne kadar soğuk olursa olsun şıklıklarından asla ödün vermediklerini göz önünde bulundurduğumuzda hem kıyafetlerine hem de vücut proporsiyonlarına uygun seçim yapmaları gerekir. Örneğin, bacak boyunuz kısa ve bacaklarınız kalın ise ne bilekte biten ne de tam bacağınızın ortasında kalan botları tercih etmemelisiniz. Çünkü bu boyunuzu kesecek ve sizi daha kalın gösterecektir.

bot modelleri

bot modelleri

Botlarınızı Nasıl Kombinlersiniz?

 bot kombinleri

bot kombinleri

Bayan bot modelleri arasından hangisi tercih ederseniz edin, hemen her kıyafetinizle kombin edebilirsiniz. Örneğin kışın opak çoraplarla giyeceğiniz mini etek ya da elbiselerinizi gösterişli şık botlarla tamamlayarak sadece gündüz değil, gece de dışarı çıkabilirsiniz. Aynı şekilde kadınların son yıllardaki favorisi olan farklı dokulardaki taytlar da botların en yakın arkadaşlarıdır. Dolayısı ile doğru kombinlediğiniz takdirde şık görünmemeniz mümkün değildir.

 bot kombin önerileri

bot kombin önerileri

kahverengi bot modelleri

kahverengi bot modelleri

topuklu bot modelleri

topuklu bot modelleri

klasik bot modelleri

klasik bot modelleri

kazak bot kombini

kazak bot kombini

bot ve çizme kombinleri

bot ve çizme kombinleri

5 Yorum

 1. Cilvenaz söyledi:

  Ayakkabı yazılarınızı inceliyordum, 2017 Bayan Bot Kombin Önerileri konunuza denk geldim, dikkatimi çekti. Her yazıda böyle bol resim ekliyor musunuz?

 2. Hakan söyledi:

  instagram hesabınızda 2017 Bayan Bot Kombin Önerileri paylaşımınızı gördüm, ilgiyle takip ediyorum. Destekliyorum.

 3. Açılay söyledi:

  2017 Bayan Bot Kombin Önerileri yazınız için teşekkürler işime çok yaradı. Bu bahsettiğiniz modelleri Osmaniye’de nereden bulabilirim acaba?

 4. Adile söyledi:

  Moda sitesinde araba yazıları görmekten sıkıldık birçok sitede. Siz gerçekten sadece alanınızda bilgi veriyorsunuz, tebrikler

 5. Kübra söyledi:

  Modacinim takipçilerine özel yakında bir kampanya düşünüyor musunuz? Özellikle facebook üzerinden haber bekliyoruz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*