Bayanların en fazla tercih ettikleri ayakkabı modelleri arasında her zaman babetler yer alıyor. Babet ayakkabı modelleri kış aylarında da giyilebilir rahat ve konforlu modeller oldukları için bayanlar tarafından yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Rahatlığı ve uygun fiyatlı olması ile birlikte süet, deri, kadife ve daha pek çok farklı malzemeden üretilen modelleri sayesinde kombinlenmesi de kolay olan bir ayakkabı modeli oluyor.

 babet ayakkabı

babet ayakkabı

Babet Ayakkabı Nasıl Seçilir?

 bayan babet ayakkabılar

bayan babet ayakkabılar

Seçiminizi yaparken, kendi zevklerinize uygun şekilde hareket etmelisiniz. Her yaşa uygun olarak üretilen modeller arasında günlük kullanım için bir babet satın alacaksanız rahatlığını göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Rahatlık dışında renk seçiminizi yaparken ise her zaman genel stilinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer koyu renklerin ağırlıkta olduğu klasik bir giyim tercih ediyorsanız babetlerinizin rengini de buna uyumlu olarak koyu renklerden yana seçmelisiniz.

İş Hayatında Babet Giyilir mi?

 bayan babet modelleri

bayan babet modelleri

İş hayatınızda da babetler ile rahatlığı ve şıklığı yakalayabilirsiniz. İş hayatının koşuşturmacası içerisinde ayaklarınız vücudunuzun ağırlığını bazı günler kaldıramayacağı için ofiste ayaklarınızın ağrımaması için babet ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz. Giyeceğiniz şık bir etek ya da klasik pantolon ile birlikte babet ayakkabılarınızı iş hayatınıza uyumlu şekilde kombinleyebilirsiniz.

 yeni sezon babet ayakkabılar

yeni sezon babet ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar kadar çekiciliğinizi ön plana çıkartabilecek olan güce sahip babetler, eğer bu şekilde doğru kullanılır ise bütün gözlerin güzelliğinize çevrilmesini sağlayacaktır. En fazla tercih edilen babet renkleri arasında ise, turuncu, kırmızı, pembe, siyah, beyaz ve sarının tüm tonları bulunmaktadır.

 yeni babet ayakkabı modelleri

yeni babet ayakkabı modelleri

bordo babet ayakkabı

bordo babet ayakkabı

bilekten bağlı babet ayakkabı

bilekten bağlı babet ayakkabı

yeni babetler

yeni babetler

klasik babet ayakkabı modelleri

klasik babet ayakkabı modelleri

taşlı babet ayakkabılar

taşlı babet ayakkabılar

5 Yorum

 1. Feriha söyledi:

  Bence en doğru bilgiler bu sitede yer alıyor, gerçekten başarılı yazılar.

 2. Fidan söyledi:

  Tasarımlar çok güzel, özellikle markalı ürünleri tercih ediyorum. Teşekkürler modacini.

 3. Büşra söyledi:

  İçerikteki ikinci kombini arkadaşıma alsam diyorum. mantıklı mıdır sizce

 4. Anise söyledi:

  Ayakkabı alanında baya bi inceleme okudum ancak bu kadar emek vereni ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

 5. Anar söyledi:

  Modacinim blogunuzdaki paylaşımları kaçırmadan inceliyorum. Samimiyetle söylüyorum bize aktardığınız tüm bilgiler özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık kendime daha fazla güveniyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*