Hayatın her alanında bulunulan atmosfere uygun, özgün ve dikkatleri üzerine çeken bir dış görünüme sahip olabilmek her bayan için en önemli konular arasında yer alıyor. Bu sebeple de bayanlar hem giyimlerine hem de ayakkabı seçimlerine oldukça uzun vakitler ayırma konusunda asla sınırlı davranmıyor. Bayanların bu konudaki ilgileri ve verdikleri önem giyim modasında olduğu gibi ayakkabı modasında da bayanlara özel oldukça zengin bir çeşitliliğin sunulmasına neden oluyor.

 2017 ayakkabı modelleri

2017 ayakkabı modelleri

 

Ayakkabı Seçiminde Kullanım Alanlarının Önemi

 

Bayanların kendi zevklerine, kullanım alanlarına ve vücut özelliklerine gören en rahat ve en özgür biçimde ayakkabılarını seçebilme şansı sunan bayan ayakkabı modasındaki bu zengin model ve tür çeşitliliği son yıllarda birbirinden farklı modellerin ortaya çıkmasına yol açıyor.

 2017 Ayakkabı Modası

2017 Ayakkabı Modası

İş yaşamına, günlük yaşama ve özel davetlere gibi yaşamı farklı alanlarındaki farklı atmosfer ve kullanım tarzlarına yönelik olarak ayakkabıların tasarlanıyor olması bayanların her zaman aradıkları şık ve zarif dış görünümü hem rahat hem de en özgün biçimde yakalayabilme şansı sunuyor.

 yeni ayakkabı modelleri

yeni ayakkabı modelleri

 

Ayakkabılar Yeni Sezonda Daha Renkli

 

Zengin renk yelpazesi ve özel aksesuar kullanımlarıyla ayakkabıda en yeni modeller, bayanların dış görünümlerinde bütünleyici bir etki yaratacak en önemli aksesuar olmasını sağlıyor. Ayakkabılar son birkaç sezondur daha feminen görsellikleri ile bayanların ilgisini çeken topuklu modelleri doğru yöneliyor. Özellikle ince topuklu modeller iş yaşamından özel davetlere kadar her alanda bayanların feminen etkiyi dış görünümlerine zarif ve şık bir biçimde yansıtabilmelerine yardımcı oluyor.

bayan kışlık ayakkabılar

bayan kışlık ayakkabılar

ayakkabı trendi

ayakkabı trendi

renkli ayakkabılar

renkli ayakkabılar

yazlık ayakkabı modelleri

yazlık ayakkabı modelleri

5 Yorum

 1. Berva söyledi:

  Konuyu çok güzel özetlemişsiniz, tebrik ederim. Ben ekstra bir şeyler söylemek istedim, yazıyı okuyan arkadaşlara benim de faydam olsun istedim ama söyleyecek başka bir şey bulamadım açıkcası.

 2. Berre söyledi:

  2017 yılına ait içeriklerinizi yılın erken dönemlerinde yayınlayarak modayı yakından takip edebilmem konusunda bana büyük desteğiniz oldu.

 3. Adelya söyledi:

  Yerli markaların yazılarına da yer verin, Kahramanmaraş ilimizde büyük markalar var.

 4. Behrem söyledi:

  Yeni sezona ait olan moda yazılarınız gerçekten şahane. Elinize sağlık.

 5. yüreyya söyledi:

  Bence güzel iş çıkarıyorsunuz, tebrik ederim. Takdir edildiğinizi bilmeniz için yorum yazdım.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*