Moda dünyası bu kadar çok sayıda trendi daha önce hiçbir arada yaşamamıştı. Bir yandan gotik tasarımlar havada uçuşurken diğer yandan “bohem tarzı yakalayın” diyen modacıların sayısı gün geçtikçe artıyor. Şimdilerde ise 40’lı yıllar modası trendlere hakim olmaya başladı. Aslında detayları incelediğinizde bu dönemin tasarımlarına çoktan geçiş yaptığımızı ancak farkına yeni vardığımızı siz de anlayacaksınız.

1940 modası

1940 modası

1940 Gözlük Modası 2015’te Aynen Devam!

Özellikle güneş gözlükleri çok çarpıcı detaylar içeriyor. 40’lı yılların güneş gözlüklerini, bu yılın trend olan gözlük modelleri ile karşılaştırın. Arada neredeyse hiçbir fark olmadığını hemen fark edeceksiniz. Üzerinde büyük harflerin bulunduğu ve o dönemde kolejli kızların giydiği sweetshirt modelleri de bu sene trend olmayı başardı. Neredeyse tüm spor giyim markaları bu ürünlere koleksiyonlarında mutlaka yer veriyor.

eskiler

eskiler

40’lı yılların vazgeçilmezi olan yüksek bel modası da bu sene yine popüler olmayı başardı. Özellikle bikini altı ve iç çamaşırlarda yüksek belli modeller büyük ilgi görüyor. Aynı zamanda yüksek belli pantolonlarında o dönemin günümüze hediyesi olduğunu söyleyebiliriz.

5 Yorum

 1. Ceylan söyledi:

  Yazı İçeriğiniz inanılmaz sanki

 2. Esma söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler inanılmaz bence

 3. Gül söyledi:

  4 sayılı tarz iyi

 4. Cannur söyledi:

  İzmir’da bu kombinlerin satıldığı yer neresi, önümüzdeki pazar büyük bir alışverişe gitmeyi planlıyorum.

 5. Alpike söyledi:

  Web sayfanızdaki yazıları düzenli olarak hafızama kazıyorum. Cidden paylaştığınız her detay özgüvenimi daha sağlam hale getiriyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*