Kar yağışı büyük şehirlerde ve kırsal hayatta yaşamayı zorlaştırıyor ama kayak merkezlerinde olanlar ve zirvelere çıkmayı deneyenler için büyük bir keyif. Ve ayrı bir giyim tarzını gerektiriyor. Şehirlerde giyilmesi cesaret isteyen rengarenk mont ve pantolonlar, kocaman pofuduk uzun kabanlar, dev gözlükler bu ortamda rahatlıkla kullanılıyor, birbirleri ile kombinlenerek eğlenceli tasarımlar oluşturuluyor.

renk

renk

Uzun yıllardır kayak merkezlerinde görülmeyen bir canlılık bu kış pistlere taşınıyor. Artık eski Türk filmlerinden görmeye alıştığımız gibi, filmin bir yerinde muhakkak uğranılan kayak pistlerinde klasik olarak tepeden tırnağa kırmızıya bürünmek yok, her rengi giyebilirsiniz. Sarı, pembe, mor, mavi ve yeşilin en çarpıcı tonlarını seçebilirsiniz.

Tehlikelere Karşı Renkler

Bu rengarenk giyimin kayak pistlerinde kolayca fark edilmek gibi bir pratiklik sağladığı da gerçek. Kaza durumlarında işe yarayabilir.

renkli kıyafetler

renkli kıyafetler

Ama öncelikle karların arasındayken insanın içini dolduran özgürlük heyecanının sanki renklerle dışa vurumu bile sayılabilir. Bu arada gene canlı renklerde seçilmiş, üst giyiminize uygun, işlemeli, göz alıcı bereler, eldivenler, atkılar, kulaklıklar da işin içindeler.

5 Yorum

 1. Gönül söyledi:

  Blogunuzda olan birçok yazıyı dikkatlice okudum, çok başarılısınız. Özellikle Moda kategorisindeki yazılar favorim.

 2. Bade söyledi:

  Makalenizdeki tasarımların ağırlıkta orta yaşlarda ki bayanlar için yakışacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 3. Adel söyledi:

  web siteniz tablet uyumlu mu

 4. Ayren söyledi:

  Düzce’da bu kombinlerin satış noktası neresi, önümüzdeki perşembe büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

 5. Feraye söyledi:

  bordo kombinler ilişkili içerikler görmek istemekteyim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*