Söz konusu yaz ve buna eşlik eden moda olduğunda ve siz küçük veya kısa kıyafetleri giyindiğinizde etrafınızdaki insanlar sizin hakkınızda rahatlıkla yorum yapabiliyorlar. Eğer kilonuz olması gerektiğinden biraz fazlaysa yapılan bu yorumlar canınızı sıkabilir veya huzurunuzu az da olsa kaçırabilir. Herkes zayıf bir bedene sahip olamaz fakat kıyafetlerde birkaç hile yaparak olduğundan daha zayıf gösterebilir. Gelin bu kıyafet hilelerine birlikte bakalım.

Kıyafet seçimi

Kıyafet seçiminde dikkat edilecekler

İlk olarak belirtmek isterim ki kıyafetlerin dikine çizgiler içermesi sizler için büyük avantaj. Çünkü enine çizgiler sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir. Dikine çizgili kıyafetler hileli kıyafetlerin ilk sırasında geliyor.

İkinci olarak desenleri karıştırın. Üste desenli bir gömlek veya tişört giyiyorsanız eğer alta da desenli bir etek veya pantolon giyinerek vücudunuzda iyi bir illüzyon sağlayabilirsiniz.

Üçüncü olarak orta fermuarlar…orta fermuarlarla dost olmanızı öneririm. Çünkü bu fermuarlar dikkati vücudun merkezine toplayacağından dolayı fazlalıklarınızın göze çarpmasına engel olacaktır.

Kıyafet seçiminde renkler konusunda cesur olun. Özellikle mini etekler veya elbiseler konusunda canlı renkleri kullanırsanız insanların dikkatini farklı yöne çekerek fazlalıklarınızın göze çarpmasına engel olmuş olursunuz.

Yazımızın sonunda size bir kıyafet kombini önereceğim. Alta giyilen kısa bir şort ve üzerine giyindiğiniz şort boyuna yakın bir salaş ceketle hem daha zayıf hem de daha uzun görünebilirsiniz.

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Kübra söyledi:

    Siteniz çok güzel, özellikle facebook hesabınızı takip etmeye bayılıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*