Zayıf görünmek istiyorsanız öncelik olarak fazla kilolarınızdan kurtulun. Bunu yapmadan önce ise fazla kilolarınızın temel nedenlerini ortaya çıkarın. Kendinize engel olun ve çok fazla beyaz tüketiminde bulunmayın. Gerek gördüğünüz takdirde bir diyetisyen yardımı ile zayıflama yolunu tercih edebilirsiniz. Ancak bu dönem içerisinde zayıf görünmenin yolları hakkında bilgi arıyorsanız yapacağınız basit kombinler ile olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz.

Zayıf Görünmenin Yolları Nedir

Bu noktada öncelikle kıyafet tercihleri oldukça önemli. Ne türden bir kıyafet tercihinde bulunacağınıza kilonuzla alakalı olarak karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra bedeninizi oldukça iyi tanımanız gerekiyor. Bedeniniz için en doğru kıyafetleri ve en doğru kombinleri yaparak daha zayıf bir görünüm ortaya koyabilirsiniz.

Zayıf Görünmenin Yolları Tercihlerde Gizli

Yapacağınız kıyafet tercihleri zayıf görünmenin yolları hakkında oldukça fazla ipucuna sahip. Özellikle fazla kilolara sahipseniz mutlaka enine çizgili olan modelleri tercih edin. Bu sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Şık ve zayıf bir görünümü doğru tercih ettiğiniz kıyafetleriniz ile daha kolay bir biçimde yakalayabileceksiniz.

Etiketler:

5 Yorum

 1. Bağdagül söyledi:

  Bu tasarımlar inanılmaz sanki

 2. Gülşen söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Iğdır civarında butik satışını yapan yer var mı?

 3. Berceste söyledi:

  Blogunuzda olan söylediklerinizi belirli aralıklarla özümsüyorum. Samimi olmam gerekirse bize aktardığınız tüm bilgiler özgüvenimi artırıyor. Kendime olan inancım artık daha fazla

 4. Ağça söyledi:

  İnternet siteniz tablet destekli mi

 5. Canel söyledi:

  Sinop’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satış noktası neresi, bir sonraki çarşamba moda günü yapmayı düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*