Her sene bayanların en çok kullandığı ayakkabılardan biri olan babet, bu yıl da farklı tasarım ve formları ile bayanların dikkatini üzerine çekiyor. Modanın yoğun ilgi gösterdiği babet çeşitleri, bayanların her anı düşünülerekten tasarlanmıştır. Arkadaş toplantıları ve alışveriş için sade babet modelleri üretilirken özel geceler için daha feminen modeller tasarlanmıştır.

babet ayakkabı tasarımları

babet ayakkabı tasarımları

Rahatlığından ve şıklığından vazgeçemeyen bayanlar için eşsiz bir ürün olan babet, tüm elbise kombinlerine uyum sağlayarak tamamlayıcı bir parça oluyor. İster uzun elbise, ister mini etek isterseniz de pantolon kombinlerinize renk katacak olan babetleri uygun fiyatlar eşliğinde de tüm mağazalarda bulabilirsiniz.

Rahat, Şık ve Gösterişli Babet Modelleri

Bayanların rahatını sağlayan ortopedik ayakkabılardan biri olan babetler, bu sezon renkli taş ve pullarla hareket kazanarak sokak modasının vazgeçilmezi oluyor. Uzun boylu bayanlar için topuklu giyme derdini ortadan kaldıran babetler, şıklığın ve rahatlığın en güzel simgesidir.

klasik babet ayakkabı modelleri

klasik babet ayakkabı modelleri

Bu sezon koleksiyonlarda yer alan en şık babet modelleri arasında rugan, süet, sim, deri ve neon renkli ayakkabılar en çok beğenilen bayanlar tarafından en çok satın alınanlar arasında yer alıyor. Son birkaç yıldır modada önemli bir yer edinen neon renkler, babet ile birleşerek özellikle de genç bayanlara hitap ediyor.

Elbiseler ve etekler için özel olarak tasarlanan simli modeller ise en güzel gecelerinize ve davetlerinizde vazgeçilmeziniz olacak. Sade bir elbiseyi tamamlayabileceğiniz simli modeller hem zarif hem de asil görünmenize yardımcı olacak. Babetinizin rengi ile uyumlu aksesuarınız tüm kombininizin bir ahenk içinde olmasını sağlayacak.

mor babet ayakkabı modelleri

mor babet ayakkabı modelleri

Hiçbir koleksiyonda unutulmayan süet modeller ise yine güçlü duruşun simgesi oluyor. Daha ağır ve tutkulu bir havaya sahip olan süet modeller ise ayaklarınızın rahatını sağlarken şık elbisenizin de tamamlayıcısı olacak. Modanın sınırlarını aşarak tasarladığı dekolte modeller bu yılın en çok beğenilen ayakkabıları arasında yer alıyor.

5 Yorum

 1. Esma söyledi:

  Malatya’da bu ürünlerin satış noktası neresi, gelecek pazartesi büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

 2. Sema söyledi:

  1 sayılı görsel muhteşem

 3. Bediz söyledi:

  Yazınızdaki altıncı tasarımı arkadaşıma hediye etmeyi istiyorum. ne dersiniz

 4. Bade söyledi:

  Yukardaki tasarımlar harika, nereden alınabilir

 5. Günay söyledi:

  siteniz tablet uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*